Dnes majú inteligenciu už aj také primitívne produkty, o ktorých by sme to pred pár rokmi vôbec nepovedali. Inteligentné sú totiž už aj váhy, ktoré sa svojimi funkciami snažia zaujať najmä športovcov či ľudí, ktorí chcú mať svoju hmotnosť pod kontrolou. 

Meno výrobcu YUNMAI zrejme väčšine z vás nič nehovorí, no vôbec sa nejedná o výrobcu nekvalitných produktov. Svedčí o tom totiž fakt, že produkty od tohto výrobcu predáva aj oveľa známejšie Xiaomi. Dnes sa pozrieme na YUNMAI Mini, čo je inteligentná váha, ktorá je dosť podobná kúskom od Xiaomi. Dizajn váhy je veľmi jednoduchý a z prednej strany ho narúšajú iba štyri senzory a LCD displej pre zobrazovanie základných informácií. Lepšie údaje získa používateľ po prepojení váhy so smartfónom a pridelenou aplikáciou YUNMAI. Tá už poskytne informácie až o desiatich položkách, a to napríklad o BMI, telesnom tuku, svalovej hmote, hmotnosti kostí či viscerálnom tuku.

váha
zdroj fotografie: YUNMAI

Väčšina ľudí si, samozrejme, chce tieto údaje nechávať pre seba a váha tak podporuje pripojenie až šestnástich členov, ktorým poskytuje individuálne dáta. Synchronizácia váhy ale nie je obmedzená iba na jedinú aplikáciu. Používateľ si ju môže pripojiť ako na aplikáciu YUNMAI, tak aj na Apple Health, Google Fit, fitbit a mnohé iné. Prvá z menovaných aplikácií je akýmsi expertom pre zdravie, keďže v reálnom čase zaznamenáva a sleduje údaje a na základe nich používateľovi poskytuje návrhy na cvičenie a diétu.

váha
zdroj fotografie: YUNMAI

Kúpiť smart váhu YUNMAI za 33 €
Kupón GBYUNMAI

Táto váha však voči ostatným inteligentným nie je nijako predražená. Práve naopak, radí sa medzi tie lacnejšie. V internetovom obchode GearBest je momentálne dostupná za 33 € s bezplatným doručením, čo je oproti iným 50 či 60-eurovým váham naozaj výborná cena. V košíku je ale nutné použitie kupónu GBYUNMAI. Vylúčená nie je ani zastávka na colnici, ktorá by cenu váhy zvýšila o ďalších približne 10 €.

Oficiálna aplikácia:

Takto aplikuješ kupón:


zdroj fotografie: Screenshot / GearBest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom