Možno si spozoroval, že Xiaomi prednedávnom predstavilo skvelé nočné svetlo s detekciou pohybu, ktorého cena nie je vôbec vysoká. Krátko na to ale inžinieri vylepšili jeho niektoré vlastnosti, a tak vznikla druhá generácia. Nočné svetlo Xiaomi Yeelight so vstavanou nabíjateľnou batériou je teraz dostupné za ešte nižšiu cenu ako jeho predchodca. 

Xiaomi sa angažuje vo výrobe mnohých zariadení a jeho portfólio zahŕňa tiež doplnky do domácností. Práve v tejto kategórii sa pred pár týždňami obohatila jeho ponuka o skvelú nočnú lampu s pohybovým senzorom. Tá počas noci dokáže detekovať pohyb a rozsvietiť sa na určitý čas.

Vstavaná batéria s úžasnou výdržou

Oproti prvej verzii je druhá generácia vylepšená o vstavanú 750 mAh batériu, ktorú je možné nabíjať prostredníctvom microUSB portu. Na jedno nabitie tak vďaka nízkej spotrebe energie dokáže táto Xiaomi lampa fungovať až 120 dní v dvoch voliteľných režimoch.

zdroj fotografie: GearBest

Prvým z nich je osvetlenie na 15 sekúnd a druhou možnosťou je konštantné osvetlenie priestoru po zaznamenaní pohybu na vzdialenosť 5-7 metrov. Svetlo s teplotou 2700K pôsobí v nočných podmienkach pre ľudské oko príjemným dojmom. Celá konštrukcia tejto novinky je však spracovaná tak, aby zapadla do každej domácnosti. Xiaomi Yeelight Nighlight nie je len obyčajnou lampou, ale aj elegantne vyzerajúcim doplnkom. Jeho inštalácia je nesmierne jednoduchá. Používateľ ho môže pripevniť pomocou háčika, prilepiť alebo vďaka magnetu umiestniť aj na chladničku či iný kovový povrch.

zdroj fotografie: GearBest

Nízka cena zostala

S týmto doplnkom z dielne Xiaomi tak už nikdy nebudeš musieť v noci rozsvecovať silné svetlo žiaroviek alebo prisvetľovaciu LED diódu smartfónu. Nočná lampa Xiaomi Yeelight s pohybovým senzorom a vstavanou batériou s extrémne dlhou výdržou je teraz dostupná za fantastickú cenu len 9 €.

Kúpiť nočnú lampu Xiaomi Yeelight v novej verzii za 9 €

Pri nákupe však nezabudni uplatniť náš kupón MiYeeGB, ktorý sa postará o túto perfektnú zľavu. Vďaka nízkej sume sa tak nemusíš v žiadnom prípade obávať ani dodatočných poplatkov pri doručení.

Kupón uplatníš v košíku nasledovne: 

zdroj fotografie: Screenshot/GearBest

 

Pošli nám TIP na článokPríslušenstvo