Mnoho ľudí sa pri výbere nového príslušenstva ako slúchadlá spolieha iba na známe značky a nechce prejaviť dôveru výrobcom, ktorí v našich končinách nie sú až tak známy. Je to ale veľká škoda, pretože niekedy práve takíto výrobcovia ponúkajú ďaleko lepšiu kvalitu za oveľa nižšie ceny. 

Jedným z nich je aj čínske Xiaomi, ktorého ponuka slúchadiel sa neustále rozrastá o novšie a lepšie modely. Výrobca myslí na nenáročných poslucháčov, stredne-náročných poslucháčov, ale aj skutočných audiofilov. Práve pre poslednú menovanú skupinu sú určené Mi In-Ear Headphones Pro HD. Tie sa pýšia najmä dvomi časťami, z ktorých jedna ponúka duálnu dynamiku a druhá vyváženú armatúru. Kým prvá časť produkuje rozvážne basy a stredy, druhá časť zas stojí za detailnými výškami.

Na kvalitnom zvuku sa podpísali aj prémiové materiály, ako napríklad grafénové membrány a kovové šasi. Štuple sú v balení rovno v štyroch veľkostiach a sú zahnuté v 45-stupňovom uhle, aby poskytovali komfort pri počúvaní naozaj pre každého. Kábel je vyrobený z termoplastického elastoméru, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, nie je toxický a poskytuje výbornú odolnosť. Nechýbajú ani kovové tlačidlá pre ovládanie hudby a mikrofón. Zákazník teda dostane slúchadlá s prekvapivo kvalitným a detailným zvukom či prémiovými materiálmi.

zdroj fotografie: tech.sina.com.cn

Kúpiť špičkové Xiaomi slúchadlá za 11,70 €
Zľavový kupón earyea

Ceny skutočne kvalitných slúchadiel zvyknú dosahovať desiatky až stovky eur, no vysoká cena neznamená vždy vysokú kvalitu. Prémiové slúchadlá Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD vďaka exkluzívnemu zľavovému kupónu len pre našich čitateľov kúpiš za neuveriteľných 11,70 €. Pre porovnanie, na oficiálnej stránke Xiaomi sa udáva cena „až“ 32 €. Kúpu slúchadiel ale neodporúčame odkladať, pretože s kupónom earyea môže nakúpiť iba prvých 15 zákazníkov. O poštovné si už netreba robiť starosti, keďže je opäť bezplatné.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú