Mnoho ľudí sa pri výbere nového príslušenstva ako slúchadlá spolieha iba na známe značky a nechce prejaviť dôveru výrobcom, ktorí v našich končinách nie sú až tak známy. Je to ale veľká škoda, pretože niekedy práve takíto výrobcovia ponúkajú ďaleko lepšiu kvalitu za oveľa nižšie ceny. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Jedným z nich je aj čínske Xiaomi, ktorého ponuka slúchadiel sa neustále rozrastá o novšie a lepšie modely. Výrobca myslí na nenáročných poslucháčov, stredne-náročných poslucháčov, ale aj skutočných audiofilov. Práve pre poslednú menovanú skupinu sú určené Mi In-Ear Headphones Pro HD. Tie sa pýšia najmä dvomi časťami, z ktorých jedna ponúka duálnu dynamiku a druhá vyváženú armatúru. Kým prvá časť produkuje rozvážne basy a stredy, druhá časť zas stojí za detailnými výškami.

Na kvalitnom zvuku sa podpísali aj prémiové materiály, ako napríklad grafénové membrány a kovové šasi. Štuple sú v balení rovno v štyroch veľkostiach a sú zahnuté v 45-stupňovom uhle, aby poskytovali komfort pri počúvaní naozaj pre každého. Kábel je vyrobený z termoplastického elastoméru, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, nie je toxický a poskytuje výbornú odolnosť. Nechýbajú ani kovové tlačidlá pre ovládanie hudby a mikrofón. Zákazník teda dostane slúchadlá s prekvapivo kvalitným a detailným zvukom či prémiovými materiálmi.

zdroj fotografie: tech.sina.com.cn

Kúpiť špičkové Xiaomi slúchadlá za 11,70 €
Zľavový kupón earyea

Ceny skutočne kvalitných slúchadiel zvyknú dosahovať desiatky až stovky eur, no vysoká cena neznamená vždy vysokú kvalitu. Prémiové slúchadlá Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD vďaka exkluzívnemu zľavovému kupónu len pre našich čitateľov kúpiš za neuveriteľných 11,70 €. Pre porovnanie, na oficiálnej stránke Xiaomi sa udáva cena „až“ 32 €. Kúpu slúchadiel ale neodporúčame odkladať, pretože s kupónom earyea môže nakúpiť iba prvých 15 zákazníkov. O poštovné si už netreba robiť starosti, keďže je opäť bezplatné.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
20%
Páči sa mi to
40%
Chcem to
0%
Mám to
40%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.
 • Andrej Kubiš

  A technické údaje sú kde?

 • Myscho

  v clanku ste uviedli model Mi In-Ear Headphones Pro HD ale na stranke gearbest je Mi In-Ear Headphones Pro
  aky je medzi nimi rozdiel?

  • V článku uvádzame oficiálny názov slúchadiel, Gearbest ich má pomenované „po svojom“. Sú to však tie isté jedny slúchadlá :)

  • Jozef Tomko

   je to len verzia Pro a nie Pro HD, staci pozret napr. na aliexpese aky je rozdiel vizualny uz v tych sluchadlach a aj cenovy. Samotny obchod uvadza na stranke v komentaroch ze je to verzia Pro. Takze nadpis je trosku zavadzajuci, treba si overit najprv ako vyzera Pro HD verzia

 • lobusko

  ešte keby robili bluetooth slúchadlá, kde je super zvuk. Všetky bluetooth som zatiaľ našiel len s priemerným zvukom, slabými basami.

 • Milan Šmarda

  Kupón je již nefunkční, 15 kousku zmizelo asi hodně rychle..škoda.

 • Myscho

  chcelo by to viac takych kodov, nestihol som objednat :D

  • janci

   achh, nestihol som :D :( Vybavte este taku zlavu :D