Za kráľov smartfónov strednej triedy môžeme považovať aj modelový rad Redmi od čínskeho Xiaomi. V tejto kategórii len ťažko nájdeme zariadenia s kombináciou takej výbavy a ceny. 

Vylepšený model pôvodného Xiaomi Redmi Note 4 v globálnej verzii osobne považujem za jeden z najlepších smartfónov strednej triedy, ktorý sa teraz stáva ešte lepším. Jeho najvýkonnejšia verzia so 4 GB RAM a 64 GB pamäťou sa totižto dostala do našej exkluzívnej zľavy, ktorá nemá obdoby.

Doposiaľ nevídaná cena bez DPH

Xiaomi Redmi Note 4 Global so 4 GB RAM, 64 GB pamäťou a plnou LTE podporou kúpiš u overeného predajcu Gearbest za famóznych 128 € vďaka exkluzívnemu zľavovému kupónu fontech46.

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4 Global (4 GB + 64 GB) za 128 €
Zľavový kupón fontech46

K dispozícii je však len 10 kusov kupónov a za takto exkluzívnu cenu budú preč ihneď, preto nad kúpou dlho neuvažuj. Čerešničkou na torte je doručenie EU Express, ktoré prebieha bez ďalších poplatkov a v tomto prípade stojí 7,5 €.

Nenechaj si ujsť
Vyskúšal som množstvo lacných smartfónov, no tento prekonáva aj tie drahšie

Výbava oveľa drahších modelov

Pôvodná pamäťová kombinácia 3 GB RAM / 32 GB interná pamäť bola upgradovaná na 4 GB RAM a dvojnásobne veľké úložisko, ktoré tak ponúkne slušných 64 GB. Aby toho nebolo málo, ide hneď o globálnu verziu tohto smartfónu, čo znamená, že disponuje aj plnou podporou európskych LTE sietí, vrátane 800 MHz frekvencie. Už nič ti nebude brániť v tom, aby si si užil rýchly mobilný internet aj území Slovenska.

Toto nesmieš zmeškať!
NAJVÄČŠIE ZĽAVY NÁJDEŠ LEN TU

Hot Deals, ktoré si nesmieš nechať ujsť!

Ostatné špecifikácie sa nijak nezmenili. Stále tak ide o starý dobrý 5,5-palcový celokovový smartfón, ktorý je poháňaný osemjadrovým Qualcomm Snapdragon 625 procesorom s taktom 2,0 GHz. Nechýba ani grafický akcelerátor Adreno 506 a vďaka väčšej 4 GB RAMke bude multitasking ešte plynulejší. Stále platí, že pamäť si môžeš rozšíriť pomocou microSD kariet do 128 GB. Hardvér Redmi Note 4X zahŕňa aj 13 MPx zadný a 5 MPx predný fotoaparát, perfektnú 4100 mAh batériu a DualSIM slot.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Zobraziť celú galériu (10)
Screenshot / GearBest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú