Xiaomi Redmi Note 2 bude predstavený 29. júna

Úspešný model Xiaomi Redmi Note si získal srdcia technologických fanúšikov po celom svete, vďaka svojej vynikajúcej výbave a bezkonkurenčnej cene. Nový nástupca je za rohom a svojmu predchodcovi bude v mnohých smeroch podobný.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Informácie, ktoré máme o pripravovanej novinke, sú zväčša okrajové. Zatiaľ vieme, že Redmi Note 2 ponúkne 5,5-palcový Full HD displej. Výkon bude pravdepodobne obstarávať procesor od firmy Qualcomm a v spojení s 3 GB RAM sa bude jednať a slušný stroj s dostatočným výkonom. Jedným z lákadiel by mala byť podpora Dual SIM a LTE sietí. Po fotografickej stránke sa novinka tiež nestratí, keďže by mala ponúknuť 13 MPx zadný fotoaparát.

redmi-2-screenshot

Screenshot z Redmi Note 2, ktorý zverejnil Lei Jun na Weibo


Xiaomi Redmi Note môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Ďalšie informácie by sme sa mali dozvedieť na konferencii, ktorá sa bude konať 29. júna. Už netrpezlivo očakávame predstavenie nástupcu, ktorý by mal prevziať trón po prvej generácii, ktorá bola predajným trhákom. Xiaomi Redmi Note v súčasnosti na Slovensku kúpite za cenu 160 €.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]