banner-redmi-3s
Nie nadarmo sa hovorí o Xiaomi Redmi 3S, že sa jedná o najlepší kúsok medzi cenovo dostupnými smartfónmi. Mnoho používateľov videlo negatívum v dostupnosti z čínskych skladov a neúplnej podpore LTE frekvencií našich operátorov. Aj tieto problémy však zmizli rýchlosťou svetla a momentálne je dostupná plnohodnotná verzia s kompletnou paletou našich najpoužívanejších LTE frekvencií, a to hneď vo fantastickej akcii. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Rýchle mobilné pripojenie si teda užiješ samozrejme v meste, no aj na dedinách a počas cestovania. Táto vlastnosť nie je ani zďaleka tou najlepšou. Pripočítaj si k tomu bezproblémové doručenie z európskeho skladu, vyhnutie sa dodatočným platbám na colnici a unikátnu cenovku. Xiaomi Redmi 3S má celkovo dve pamäťové konfigurácie. Tá výkonnejšia s 3 GB RAM pamäťou a rozšíriteľným 32 GB interným úložiskom momentálne operuje na trhu s cenou, ktorá sa určite tak skoro nebude opakovať. Hovoríme o fantastickej čiastke 147 €, ktorú dosiahneš použitím kupónu ESWAREHOUSE.

xiaomi-redmi-3s-eu-sklad-1

Kúpiť Xiaomi Redmi 3S z európskeho skladu za 147 €
3 GB RAM / 32 GB ROM

Krásne hliníkové unibody telo so snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane majiteľovi okamžite vyčarí úsmev na tvári. Vpredu sa nachádza 5-palcový displej s dostatočným HD rozlíšením. Po výkonovej stránke siahlo Xiaomi po procesore Snapdragon 430, ktorý dokáže splniť aj náročnejšie operácie. Z masívnej 4000 mAh batérie dokážeš pokojne vyťažiť aj 2-3 dni výdrže.

xiaomi-redmi-3s-eu-sklad-2

Android 6.0 Marshmallow je doplnený o špičkovú nadstavbu MIUI 8 s množstvom praktických funkcií. 13 MPx zadný a 5 MPx predný selfie fotoaparát síce pôsobia veľmi decentne, no so základnými nárokmi si určite poradia. Na záver ešte pripomíname DualSIM funkcionalitu v hybridnom SIM slote a spomínanú podporu LTE frekvencií, ktorá nájde využitie v celej Európe. Smartfón si môžete objednať z európskeho skladu, čím odpadá nutnosť platby dodatočný poplatkov, ako je napríklad DPH. Dodanie je navyše oveľa rýchlejšie, no menšou nevýhodou je cena poštovného, ktorá činí 32 €.

xiaomi-redmi-3s-v-zlave-2

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
6%
Páči sa mi to
47%
Chcem to
0%
Mám to
6%
Nepáči sa mi to
41%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.