Po predstavení nového najlacnejšieho smartfónu spoločnosti Xiaomi, Redmi 2, sa spustila veľká vlna kritiky zo strany fanúšikov, ktorým sa nepáčilo použitie 1 GB pamäte RAM a len 8 GB vnútornej pamäte. Xiaomi ale vyslyšalo prosby svojich fanúšikov a predstavilo vylepšenú verziu tohto lacného smartfónu, ktorý si teraz môžete objednať aj na Slovensko. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Xiaomi Redmi 2 Pro sa od klasického Redmi 2 líši len veľkosťami pamätí, ktoré ale pre zákazníkov zohrávajú veľkú úlohu. 1 GB RAM a 8 GB vnútorná pamäť sa v prípade Redmi 2 Pro zdvojnásobili, takže prichádza s peknými 2 GB pamäte RAM a 16 GB vnútornou pamäťou. A čo viac, vylepšená verzia vás bude stáť len o pár eur viac. Náš partner iBuygou.com ho predáva za 169 dolárov, čo je asi 157 €, pričom naši čitatelia môžu získať aspoň symbolickú zľavu 5 dolárov. Ak vás smartfón zaujal a chcete využiť našu zľavu, pri vyplňovaní objednávky zadajte kód: LUCKYREADER008.

SAM_0216

Xiaomi Redmi 2 Pro kúpite aj v SmartZero.sk

Okrem RAM a ROM pamäte sa na smartfóne nič iné nezmenilo. Redmi 2 Pro teda prichádza so 4,7″ HD displejom, 64-bitovým Qualcomm Snapdragon 410 procesorom, 8 MPx zadným fotoaparátom, 2 MPx predným, 2200 mAh batériou a Androidom 4.4 KitKat. Poteší aj slot pre microSD karty a dva sloty pre vaše SIM karty. iBuygou.com má momentálne naskladnenú len bielu verziu tohto smartfónu.

SAM_0217
Čo poviete na Redmi 2 Pro? S dvojnásobnou pamäťou a nízkou cenou sa stal z tohto lacného smartfónu ešte zaujímavejší kúsok.

Zdroj: iBuygou.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom