banner-mi-mixČínska spoločnosť Xiaomi sa v posledných rokoch zmenila z neznámeho výrobcu na giganta, ktorý sebavedome dokáže udávať nové trendy. Svoju šikovnosť dokazuje pri každom predstavení smartfónu či iného zariadenia zo svojho portfólia. Pozitívnou správou pre fanúšikov tejto spoločnosti je aj jej prvá účasť na celosvetovej výstave CES.

Mnohí používatelia si produkty Xiaomi rýchlo obľúbili, čo dokazuje nárast popularity a stále vyššie predajné čísla. Doteraz sa tento čínsky výrobca držal domáceho trhu. Vo väčšine krajín sveta teda Xiaomi nemá svoje oficiálne zastúpenie, no napriek tomu sa chce gigant vydať na cestu za „veľkú mláku“. Svoju konkurencieschopnosť a šikovnosť chce dokázať pred celým svetom, a preto sa tento rok poprvýkrát zúčastní na obrovskej výstave CES.

Fanúšikovia už netrpezlivo čakajú, čo im ich obľúbený výrobca predstaví. Podľa doterajších informácií uvidíme na výstave nové zariadenie, ktoré doteraz Xiaomi dobre skrývalo. Pre všetkých sa teraz naskytá jedinečná možnosť sledovať prezentáciu priamo cez live stream, ktorý sa spustí už o pár hodín a ty tak môžeš medzi prvými naživo vidieť, čo tento čínsky gigant svetu prinesie.

TIP: Xiaomi Mi6 bude prvým čínskym smartfónom s najvýkonnejším Snapdragonom 835!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú