Xiaomi MiBand 1S/2 bude predstavený už zajtra?

Prvá generácia populárneho fitness náramku od Xiaomi, MiBand, si vydobyla prvé miesto v počte predaných kusov a bola jedným z ťahúňov spoločnosti k dobrým predajným výsledkom. Nastal čas, aby na scénu vstúpila nová generácia, ktorá by mala byť ešte o kúsok lepšia ako predchodca.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Údajný Xiaomi MiBand 1S/2 sa objavil na prvých reálnych obrázkoch, ktoré nám naznačujú významné zmeny po stránke funkcionality. Novinka by mala opäť disponovať výbornou výdržou, ktorá by sa mala pohybovať na úrovni 30 dní. Novou funkciu bude merač srdcového tepu a mali by sme sa dočkať aj displeja, na ktorom bude zobrazený čas.

mi-band2
Xiaomi dnes vydalo teaser, ktorý hovorí o novom MiBand produkte, ktorý má byť predstavený už zajtra. Mnohí sa domnievajú, že ide o nástupu tohto najpopulárnejšieho fitness náramku. Nechajme sa teda prekvapiť, čo si pre náš čínsky tech gigant prichystal.

Xiaomi Miband 2

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
  • Pukes

    Nič sa teda včera nedialo? :)