Denno denne dostávame od vás množstvo správ s otázkami, kedy bude populárny náramok Xiaomi Mi Band 2 opäť v exkluzívnej zľave. V spolupráci s e-shopom Gearbest sme si pre vás pripravili ďalšiu parádnu akciu, v ktorej fitness náramok kúpiš naozaj lacno.

Xiaomi Mi Band 2 je vo svojej cenovej kategórii bezpochyby jeden z najlepších fitness náramkov, aký môžeš získať. O jeho prvotriednej kvalite sme sa presvedčili nielen my počas testovania, ale aj milióny spokojných majiteľov. Informácie od agentúry IDC Research, ktorá sa zaoberá prieskumom trhu, hovoria o počte 3,5 miliónov predaných kusov len za druhý kvartál roka 2017! Vďaka tomu sa tak Xiaomi opäť dostalo na vrchol rebríčka medzi výrobcami inteligentných nositeľných zariadení.

Xiaomi Mi Band 2 je najpredávanejší fitness náramok v histórii

Pokiaľ športuješ alebo iba plánuješ začať a nad kúpou fitness náramku si doteraz váhal, dnešnú príležitosť si nesmieš nechať ujsť. Samotný náramok je vyrobený z kvalitnej gumy s hypoalergénnymi vlastnosťami, vďaka ktorým je vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Guma je zároveň domovom pre vyberateľný komponent s elektronikou. Ten obsahuje dôležitý OLED displej, ktorý zobrazuje základné informácie o čase, počte krokov či srdcovom tepe.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi Band 2: Lepší nielen displejom

Keď už sme pri srdcovom tepe, tak ten je meraný pomocou snímača v spodnej časti. Okrem toho dokáže náramok rátať kroky, zaznamenávať iné aktivity a informovať o notifikáciách zo smartfónu. Spojenie prebieha cez technológiu Bluetooth a aplikáciu Mi Fit. Tá potom poskytuje štatistiky o aktivitách, tepe, ale aj hmotnosti. Užitočné je taktiež nastavenie budíkov alebo upozornenie pri príliš dlhom sedení či odomykanie smartfónu pomocou náramku.

S kúpou sa poponáhľaj

Poteší aj certifikácia IP67, ktorá zaručuje odolnosť voči prachu a dočasnému ponoreniu. Najviac ťa ale zarazí cena náramku. Ak využiješ zľavový kupón, ktorý nájdeš v našom FonTech Shope, cena náramku klesne na dokonalých 17 €. Oproti pôvodnej cene niečo tak ide o parádnu 48 % zľavu. Tentokrát je ale k dispozícii len obmedzené množstvo kupónov na 20 objednávok!

Kúpiť Xiaomi Mi Band 2 za brilantných 17 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Za registrovanú dopravu s možnosťou sledovania zásielky si e-shop pýta len niečo vyše 1 €, čo je naozaj zanedbateľná suma. Objednávku ti neodporúčame odkladať, keďže ide o naozaj limitovanú cenu.

Takto aplikuješ kupón:

Zobraziť celú galériu (5)
Screenshot / Gearbest

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom