Už o pár dní sa začne Xiaomi Mi Festival, na ktorom budú predstavené mnohé nové produkty. Ešte pred jeho začiatkom (6. apríla) však výrobca stihol predstaviť niekoľko nových, cenovo dostupných gadgetov.

Bezdrôtová myš

Prvým z predstavených gadgetov je lacná bezdrôtová myš. Xiaomi tvrdí, že je navrhnutá špeciálne pre „čínske ruky“, aby poskytla čo najlepšiu ergonómiu. Myš sa pripája cez 2.4 GHz konektivitu, ponúka citlivosť 1200 dpi a tlačidlo „späť“ na ľavej strane. To môže slúžiť pre rýchlejšiu navigáciu vo webových prehliadačoch a iných programoch. Potiahnutá je vysoko kvalitným povlakom pre odolnosť voči UV žiareniu, opotrebeniu a odtlačkom prstov.


zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť počítačovú myš od Xiaomi

Nejedná sa o žiadnu hráčsku myš pre používateľov s vysokými nárokmi, ale skôr o obyčajnú myš pre bežných ľudí. Zaujme ale dobrou ergonómiou a veľmi nízkou cenou. Oficiálna čínska cena činí 69 Yuanov, čo je v prepočte iba okolo 9 €. Číňania si ju môžu objednať z oficiálneho Xiaomi obchodu už v tejto chvíli.

Mini inteligentná váha

Túto váhu si určite nemýľ s tou, ktorú máš doma zaprášenú v skrini. Dokáže totiž oveľa viac, než si myslíš. Jej celé meno je Yunmai Good Light Mini 2 a láka hlavne na inteligentné funkcie. Okrem obyčajného váženia monitoruje tvoju hmotnosť, telesný tuk, viscerálny tuk, bazálny metabolizmus, BMI (index telesnej hmotnosti), telesný vek a hladinu bielkovín a vody.


zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť váhu od Xiaomi

Nalákať sa snaží aj na svieži dizajn, ktorý tvorí tvrdené sklo a nehrdzavejúca oceľ. Samotná váha disponuje aj displejom, no lepší prehľad získaš po spárovaní so smartfónom cez Bluetooth 4.0. Cena bola nastavená na veľmi prijateľných 89 juanov, čo je v prepočte približne 12 €. Cena, samozrejme, platí len pre domáci, čínsky trh.

nenechaj si ujsť
Najnovšie Xiaomi tenisky s čipom od Intelu si už kúpime aj my. Poznáme cenu!


zdroj fotografie: Xiaomi

Inteligentný telesný teplomer

Posledným produktom je inteligentný teplomer určený predovšetkým pre bábätká. Je tvarovaný do kruhu a poskytuje rýchle meranie teploty. Stačí ho uchytiť na telo dieťaťa a jeho telesná teplota je známa do 2.5 sekundy s presnosťou na 0.1°C. Pomocou Bluetooth technológie ho môžeš prepojiť s aplikáciou od Xiaomi a namerané teploty tak ukladať. Rodičia si potom môžu nastaviť teplotu, pri ktorej začne teplomer výstražne pípať. Tento nezvyčajný teplomer pre bábätká si môžu čínski zákazníci kúpiť za približne 12 €.

Kúpiť teplomer do domu od Xiaomi


zdroj fotografií: Xiaomi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú