Neodmysliteľnou súčasťou našich životov je hudba. Zrejme neexistuje vo svete človek, ktorému by neimponoval aspoň jeden z mnohých hudobných štýlov. Často je však kvalita zvuku podceňovaná a určite sa ti tak už neraz stalo, že ti jednu z tvojich obľúbených pesničiek znechutila práve jej nekvalitná reprodukcia.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ak ťa teda vyššie zmienený problém trápi už dlhšiu dobu, ponúkame ti skvelé riešenie. Je ním šikovný Bluetooth reproduktor vyrobený obľúbenou čínskou spoločnosťou Xiaomi. Tento gadget ponúka lákavý dizajn, ktorým sa od väčšiny produktov tohto zamerania dokonale odlišuje. Kompaktné telo je vyrobené z kvalitného hliníka, ktoré má na prednej strane vyhĺbené veľké množstvo dier slúžiacich práve na prepustenie počúvanej hudby. Pravá hrana ponúka štvoricu ovládacích tlačidiel, pričom tá ľavá nesie napájací microUSB konektor, vstupný AUX konektor a rovnako aj mikrofón. Vďaka nemu dokáže tento gadget poslúžiť aj pri uskutočňovaní hlasových hovorov.

Bluetooth reproduktor
zdroj fotografie: Leikej

Kúpiť Xiaomi Bluetooth reproduktor za 35 €
Zľavový kupón FONTECH

V útrobách hliníkovej konštrukcie sa skrýva audio čip Avnera AV3102, ktorý zabezpečuje vernú a vyváženú reprodukciu zvuku. Dvojica 36 mm elektroakustických meničov dokáže vyvinúť hlasitosť 90 dB. Smútiť nemusia ani milovníci siných bassov, nakoľko tento užitočný gadget dokáže bez ťažkostí vyvinúť aj tie. Xiaomi reproduktor ponúka Bluetooth vo verzii 4.0, takže na prehrávanie nepotrebuje žiadne otravné káble. Zabudovaná 1500 mAh batéria sa postará a 8 hodín nepretržitého počúvania a hudba ti tak na párty môže hrať pokojne aj celú noc. Po zadaní zľavového kupónu FONTECH klesne cena tohto produktu na 35 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
6%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
24%
Mám to
6%
Nepáči sa mi to
12%
Neznášam to
3%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]
 • Peter

  :D :D :D to myslíte vážne chalani !? Akože „exkluzívna“ zľava ?? Bežne stoji 36 eur dokonca aj menej ako 36.. :D tak tomuto vy hovoríte exkluzívna zľava ? Hmm no dobre :D
  Hneď 10 si ich objednám :) s takou zľavou… To už sa nemusí opakovať :D

  Bez urážky. Len žartujem..ale toto Páni, nieje žiadna exkluzívna zľava..

  • Filip

   hore máš napísané že sponzorované :D to vysvetľuje všetko

 • Richard Janák
 • Jakub Smolka

  musím potvrdiť, že reproduktory od xiaomi sú veľmi kvalitné mám podobný za 18€ a som maximálne spokojný

  • Peter

   Tiež mám ten lacnejší, bez čítačky kariet. V čiernom. A odporúčam :)

   • Jakub Petrovič

    Tie lacnejsie od Xiaomi sa nehodia(podobne ako skoro vsetky lacne repraky, vratane tych od JBL). Tento je ale klenot, kup si tento kovovy a uvidis rozdiel :)

    • Peter

     Máš aj ten čo ja ? Bo mne hrajú super . Mám už dva. A nechce sa mi dávať dalších 30 EUR za tamten. Možno tam ani rozdiel nebude počuť.

 • lobusko

  2 veci:
  – mam ho asi 2 mesiace /zlaty/ a musim povedat, ze som az prekvapeny ako dobre hraje. Bravame na chaty, a podobne. fakt dobre basuje.
  – na gearbeste stoji 32 eur aj bez promo kodu. Ja ho mam odtial, free shipping, vsetko v poriadku

  • Jakub Petrovič

   Tento reproduktor ocenuju aj najlepsi recenzenti bluetooth reproduktorov. V podstate je to to najlepšie čo sa da za tu cenu kupit v podobnej velkosti :) Takze si spravil super kupu !