Neodmysliteľnou súčasťou našich životov je hudba. Zrejme neexistuje vo svete človek, ktorému by neimponoval aspoň jeden z mnohých hudobných štýlov. Často je však kvalita zvuku podceňovaná a určite sa ti tak už neraz stalo, že ti jednu z tvojich obľúbených pesničiek znechutila práve jej nekvalitná reprodukcia.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ak ťa teda vyššie zmienený problém trápi už dlhšiu dobu, ponúkame ti skvelé riešenie. Je ním šikovný Bluetooth reproduktor vyrobený obľúbenou čínskou spoločnosťou Xiaomi. Tento gadget ponúka lákavý dizajn, ktorým sa od väčšiny produktov tohto zamerania dokonale odlišuje. Kompaktné telo je vyrobené z kvalitného hliníka, ktoré má na prednej strane vyhĺbené veľké množstvo dier slúžiacich práve na prepustenie počúvanej hudby. Pravá hrana ponúka štvoricu ovládacích tlačidiel, pričom tá ľavá nesie napájací microUSB konektor, vstupný AUX konektor a rovnako aj mikrofón. Vďaka nemu dokáže tento gadget poslúžiť aj pri uskutočňovaní hlasových hovorov.

Bluetooth reproduktor
zdroj fotografie: Leikej

Kúpiť Xiaomi Bluetooth reproduktor za 35 €
Zľavový kupón FONTECH

V útrobách hliníkovej konštrukcie sa skrýva audio čip Avnera AV3102, ktorý zabezpečuje vernú a vyváženú reprodukciu zvuku. Dvojica 36 mm elektroakustických meničov dokáže vyvinúť hlasitosť 90 dB. Smútiť nemusia ani milovníci siných bassov, nakoľko tento užitočný gadget dokáže bez ťažkostí vyvinúť aj tie. Xiaomi reproduktor ponúka Bluetooth vo verzii 4.0, takže na prehrávanie nepotrebuje žiadne otravné káble. Zabudovaná 1500 mAh batéria sa postará a 8 hodín nepretržitého počúvania a hudba ti tak na párty môže hrať pokojne aj celú noc. Po zadaní zľavového kupónu FONTECH klesne cena tohto produktu na 35 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
6%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
24%
Mám to
6%
Nepáči sa mi to
12%
Neznášam to
3%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]