Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

UMi Iron je ďalšia novinka v portfóliu smartfónov značky UMi. Ponúka výborný hardvér vyšperkovaný bezkonkurenčnou cenovkou. Poďme sa teda bližšie pozrieť, akú výbavu skrýva kúsok z dielne UMi.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Prednej strane dominuje 5,5-palcový Full HD displej s technológiou IPS, ktorý sa tvári ako bezrámikový. Navigačné tlačidlá by sme hľadali márne, nakoľko v tomto prípade výrobca zvolil softvérové. Celkové rozmery zariadenia sú 152.3 x 76.5 x 7.9 mm a celé telo smartfónu je tvorené kovom. Zaujme aj samotný dizajn, ktorý pri pohľade na prednú stranu môže pripomínať čínsky LeTV One.

umi-iron-4
Sklamanie prichádza pri pohľade na procesor, keďže UMi zvolilo bohužiaľ menej výkonný MediaTek MT6735 s ôsmimi jadrami taktovaný na 1,3 GHz. Sekunduje mu operačná pamäť RAM s kapacitou 3 GB. Túto dvojicu zastrešuje batéria o kapacite 3180 mAh, čo značí výdrž na úrovni jedného dňa. Na zadnej strane nájdeme 13 MPx fotoaparát Sony IMX214 spolu s duálnym LED bleskom a na prednej strane nájdeme 8 MPx selfie kameru.

umi-iron-3
Horšie je to s podporou LTE sietí na našom území, nakoľko novinka podporuje iba menej používané 1800 MHz pásmo. No ak sa vám tento vydarený kúsok z dielne UMi predsa len veľmi páči, nepremeškajte príležitosť ho vyhrať v súťaži u nášho partnera Coolicool.com. Súťaž trvá ešte 5 dní, tak sa poponáhľajte. Ak by sa vám smartfón nepodarilo vyhrať, môžete si ho zakúpiť za cenu približne 160 €.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú