Umi Emax: Ďalší člen do rodiny smartfónov s veľkou batériou

Počas apríla sa v AsiaWorld-Expo konala výstava, kde nechýbal ani stánok spoločnosti UMI. Ukázali tu svoje 2 súčasné smartfóny a jeden doposiaľ neznámy.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Ide o UMI EMAX. Jeho hlavnou vlastnosťou je batéria s veľkou kapacitou, až 3780 mAh. Okrem toho, tento smartfón je poháňaný 64-bitovým 8-jadrovým procesorom MediaTek MT6752. Tomu bude sekundovať 2 GB RAM pamäte a 16 GB vnútornej pamäte. Samozrejmosťou je 4G LTE, podpora OTG a 13 MPx zadný fotoaparát. Na svoje selfie máte k dispozícii 5 MPx prednú kameru.

umi-emax-erchetai-umi-me-mpataria-3780-mah

Ako môžete vidieť na obrázku vyššie, telefón bude slúžiť aj ako externá nabíjačka, čo znamená, že si jeho pomocou budete môcť dobiť iný smartfón. Umi Emax bude bežať na staršom Androide 4.4 KitKat. O čo najlepší obraz sa postará 5,5″ FullHD displej. K dispozícii bude tiež slot pre microSD karty a dva sloty pre SIM kartu. Odhadovaná cena pre slovenského zákazníka je približne 245 €.

Zdroj: Facebook UMI, Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]