Dnes ti ukážem päticu vynikajúcich gadgetov, bez ktorých si už prakticky neviem predstaviť môj bežný deň. Ak ich skúsiš aj ty, určite budeš mať rovnaký názor. Poďme na to.

Transmitter do auta spolu s dvomi USB portmi na nabíjanie

Zdroj fotografie: zapals.com

Kúpiť transmitter do auta za 9 €

Ako väčšina ľudí na zemi, tak aj ja rád počúvam svoju obľúbenú hudbu počas šoférovania. Žiaľ, moje auto nedisponuje rádiom, ktoré by som si mohol spárovať s mojim smartfónom pomocou bluetooth. To však nie je žiaden problém, keďže používam tento šikovný transmitter, ktorý má navyše 2 USB porty na nabíjanie mojich zariadení. Táto šikovná vecička stojí len necelých 9 € a určite by mala patriť aj k výbave tvojho auta.

Multifunkčný oceľový fidget spinner

Zdroj fotografie: zapals.com

Kúpiť multifunkčný fidget spinner za 6 €

Súčasný trhák medzi hračkami, ktoré slúžia na tzv. zabíjanie nudy alebo na zvýšenie produktivity, asi nemusím predstavovať. Tento fidget spinner však ponúka omnoho viac užitočných vlastností. Tou najpodstatnejšou je asi otvárak na fľašky, ktorý cez leto určite využijem s kamarátmi niekde na festivale. Spiner okrem iného môžeš použiť aj ako karabínu, čo sa v teréne niekedy môže hodiť. Za 6.22 € je to jasná voľba.

Prenosná váha na váženie batožiny

Zdroj fotografie: zapals.com

Kúpiť prenosnú váhu na batožinu za 4 €

S týmto gadgetom sa mi už nikdy nestane to, že pri check-ine na letisku budem musieť vyhodiť z batožiny moje suveníry z dovolenky. Je to bežné asi u každého, že pri ceste na letisko ešte kúpi nejaké drobnosti a zabalí si ich do svojho kufra. Párkrát sa mi stalo, že som takýmto spôsobom prekročil maximálnu povolenú váhu batožiny a suveníry som musel buď vyhodiť, alebo si priplatiť za ďalší kufor. S touto váhou sa už nič také nestane. Vieš si s ňou odvážiť nielen samotný kufor až do váhy 50 kg, ale napríklad aj samotný predmet, ktorý by si doň rád pribalil. Váha totiž váži s presnosťou na 10 g. Čerešničkou na torte je zabudovaný teplomer. Za symbolických 4.44 € určite stojí za vyskúšanie.

Vodeodolné Bluetooth slúchadlo

Zdroj fotografie: zapals.com

Kúpiť bezdrôtové slúchadlo za 2,6 €

Doby, kedy si s Bluetooth slúchadlom na hlave vyzeral ako inžinier z NASA, ktorý odpočítava štart rakety, sú už dávno preč. Toto šikovné slúchadlo si na mne skoro nikto nevšimne. Obzvlášť pri športovaní, na ktoré ho primárne využívam, pretože je vodeodolné a tak sa nemusím báť, že sa mi pri pokropení vodou poškodí. Navyše vieš k tomuto slúchadlu pripojiť dve zariadenia naraz. Môžeš ho mať za smiešne 2.66 €.

USB-C adaptér pre smartfóny s čítačkou pamäťových kariet

Zdroj fotografie: zapals.com

Kúpiť parádny USB OTG hub za 7 €

K mojim zariadeniam s USB-C konektorom je tento gadget povinnosťou. Ak máš také aj ty, určite siahni po tomto adaptéri, ktorý ponúka 2 USB porty, MicroSD slot, SD slot a tiež aj Micro USB konektor. Tvoj smartfón alebo tablet sa razom stane zariadenie, do ktorého si vieš uložiť dokumenty alebo fotky prakticky z akéhokoľvek iného zariadenia. Za niečo málo cez 7 € určite zvýši možnosti tvojho smartfónu alebo notebooku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP