banner-honor-6plus
Duálny fotoaparát a čínsky smartfón? Toto spojenie by malo byť realitou roka 2016. Kľúčovú úlohu by pri tejto spolupráci mala zohrávať spoločnosť Sony, ktorá je popredným dodávateľom fotoaparátov do čínskych smartfónov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Sony dodáva svoje snímače aj do takých zariadení ako Elephone a Ulefone. Ambíciou spoločnosti je preraziť aj na čínskom trhu a preto dúfa, že spoluprácu neodmietnu ani ostatné značky. Japonský gigant predpokladá, že duálne fotoaparáty by mali byť bežnou súčasťou smartfónov už v nasledujúcom roku 2017.

zte-nubia-z11-render
Nedávno sme na renderoch videli ZTE Nubiu Z11, ktorá by mala prísť práve s duálnym zadným fotoaparátom. Zariadení s duálnym fotoaparátom bude pribúdať, menšie spoločnosti ho zaradia k špecifikáciám svojich zariadení neskôr, no veľkí výrobcovia určite nebudú tento fenomén ignorovať.

Honor 6 Plus môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


honor-6-plus-header
Duálne fotoaparáty nie sú úplné novinky, v minulosti sme ich videli najmä v smartfónoch od HTC či veľmi populárnom čínskom smartfóne Honor 6 Plus. Technológie však idú dopredu, preto sme zvedaví, aké vylepšenia v oblasti prinesie blízka budúcnosť, najmä veľtrh techniky MWC v Barcelone, ktorý sa koná koncom februára.

Zdroj: Gizchina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP