FonTech sa za krátku dobu stal obľúbeným miestom mnohých technologických nadšencov, ktorí dennodenne prichádzajú, aby si prečítali o najväčších zaujímavostiach. Ako vďaku za to, že nás neustále čítate, sme si pripravili skvelú súťaž. 

Vyhlásenie víťaza 22.10.2017

Po týždni a veľmi hojnom počte zapojených používateľov nastal čas, aby sme vyhlásili víťaza, ktorý si odnesie parádnu elektrickú Xiaomi kolobežku za 1 €. Pre vylosovanie sme využili tento nástroj, ktorý vybral víťaza s používateľským menom @kohutova.maria1, ktorej týmto srdečne gratulujeme a už sme ju kontaktovali na Instagrame. A ostatní nezúfajte. O pár dní spúšťame ďalšiu súťaž, ktorá bude ešte lepšie a lákavejšia. Nezabudnite sledovať FonTech. :)

Pôvodný článok

Spojili sme sa preto s naším partnerom – eshopom GearBest – vďaka ktorému môžeš vyhrať technologický skvost od Xiaomi. Jedná sa o naozaj extrémne populárnu kolobežku, ktorú používa už slušné množstvo ľudí aj na Slovensku a ty sa do tejto skupiny môžeš taktiež pridať. Primárne bude súťaž prebiehať na našom Instagrame, ktorý rovnako každý deň prináša vždy niečo naviac zo sveta technológií. O čo ale teda budeme hrať? U nás si si už asi zvykol, že neustále prinášame rôzne zľavové kupóny, a tak máme jeden špeciálny aj tentoraz.

 

Ak totiž vyhráš, dotaneš od nás kupón, s ktorým si budeš môcť kúpiť Xiaomi kolobežku za 1 €. Aby si sa mohol zapojiť, stačí, ak hodíš follow na Instagrame (povinné) a pokojne hoď jeden lajk aj na Facebooku a zdieľaj článok medzi priateľov. My ti, samozrejme, držíme palce a pred zapojením si ešte nezabudni prečítať pravidlá súťaže.

Pravidlá súťaže:
  • Organizátorom súťaže je portál FonTech.sk
  • Cenou v súťaži je 1 x zľavový kupón na Xiaomi kolobežku v e-shope GearBest.com
  • Do súťaže sa môžu zapojiť všetci čitatelia zo Slovenska a Česka s výnimkou redaktorov FonTech.sk
  • Platný a zaradený do žrebovania o hlavnú výhru je ten, kto začne sledovať FonTech.sk na Instagrame a označí kamaráta / kamarátu pod príspevkom.
  • Súťaž začína 15.10.2017 a žrebovanie prebehne 22.10.2017 o 20:00 na Instagrame FonTech.sk!
  • V prípade, že sa výherca neozve, výhra pripadne organizátorovi.
  • Cena nie je vymáhateľná súdnou cestou a nie je možné uplatňovať náhradné plnenie!
  • Účasťou v súťaži zároveň každý účastník súhlasí s jej pravidlami.
  • Organizátor si vyhradzuje právo na skrátenie, predĺženie alebo prerušenie súťaže alebo jej zrušenie v prípade nízkej účasti, ako aj na zmenu pravidiel súťaže. Akúkoľvek zmenu pravidiel súťaže alebo jej zrušenie Organizátor oznámi na web stránke FonTech.sk a na facebookovej stránke FonTech.sk.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom