banner-mi-band-2
Tak ako sme sľúbili, krátko po súťaži o skvelé príslušenstvo značky Xiaomi, prichádzame s ďalšou, tentokrát rýchlou súťažou. Stačí zodpovedať jednu jednoduchú otázku a výhra môže byť vaša!

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vyhlásenie víťaza

Naša ďalšia súťaž je u konca a všetkým zúčastneným by sme sa radi poďakovali za vašu priazeň. S radosťou oznamujeme, že skvelé inteligentné hodinky No.1 G4 vyhráva čitateľ Denis Otrísal, ktorému srdečne gratulujeme. Ostatní nemusíte zúfať, pretože už teraz pripravujeme ďalšiu súťaž :)

Pôvodný článok

V spolupráci s výrobcom smartfónov a inteligentných hodiniek značky No.1 sme pre vás pripravili ďalšiu zaujímavú súťaž, tentokrát o jedny z ich najnovších hodiniek. Zodpovedaním jednej jednoduchej otázky môžete vyhrať šikovné smart hodinky No.1 G4, ktoré toho dokážu naozaj veľa, o čom sa už čoskoro budete môcť presvedčiť v našej recenzii.

no1-g4-smart-hodinky (1)

Vpredu hodiniek nájdeme 1,2-palcový okrúhly displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Hodinky taktiež ponúkajú 128 MB interného úložiska a 32 MB operačnú RAM pamäť. Dlhú výdrž zaručí 350 mAh batéria. Hodinky prepojíte so smartfónom vďaka Bluetooth 3.0, no dajú sa využívať z časti aj samostatne, a to vďaka podpore microSIM kariet s 2G mobilným pripojením. Vítanou funkciou je aj snímač odtlačkov prstov a vlastný operačný systém s množstvom aplikácií.

Princíp našej súťaže je jednoduchý. Stačí odpovedať na 1 nenáročnú súťažnú otázku, ktorá sa týka výrobcu No.1. Ďalší bonus môžete získať, ak sa pridáte na jednu z našich sociálnych sietí a tiež na Facebook výrobcu No.1, ako aj za verejné zdieľanie našej súťaže na vašom FB profile. Súťaž trvá od dnes, 17.6.2016 po dobu 10 dní, teda do dňa 27.6.2016 do 22:00.

Súťažný formulár

Súťaž bola ukončená 27.6.2016 o 22:00.


Pravidlá súťaže:

 • Organizátorom súťaže je web Fonyzciny.sk.
 • Cenou v súťaži sú 1x inteligentné hodinky No.1 G4. Ceny do súťaže venoval výrobca No.1.
 • Do súťaže sa môžu zapojiť všetci čitatelia webu zo Slovenska, s výnimkou redaktorov webu Fonyzciny.sk a zamestnancov No.1.
 • Platný a zaradený do žrebovania o hlavnú výhru je vyplnený on-line formulár so správnymi odpoveďami na súťažné otázky.
 • Vyplnenie on-line formulára je bezplatné.
 • Súťaž prebieha výhradne na stránke Fonyzciny.sk
 • Súťaž začína 17.6.2016 a on-line formulár s odpoveďou by mal súťažiaci odoslať najneskôr do 22:00 hodiny dňa 27.6.2016.
 • Žrebovanie víťaza sa uskutoční 29.6.2016. Výhercu súťažnej ankety budeme kontaktovať e-mailom a jeho meno uverejníme na stránke Fonyzciny.sk.
 • V prípade, ak sa výherca/výhercovia neozvú, výhra pripadne organizátorovi.
 • Cena nie je vymáhateľná súdnou cestou a nie je možné uplatňovať náhradné plnenie.
 • Účasťou v súťaži každý účastník súhlasí s jej pravidlami.
 • Organizátor si vyhradzuje právo na skrátenie, predĺženie alebo prerušenie súťaže alebo jej zrušenie v prípade nízkej účasti, ako aj na zmenu pravidiel súťaže. Akúkoľvek zmenu pravidiel súťaže alebo jej zrušenie Organizátor oznámi na web stránke Fonyzciny.sk a na facebookovej stránke Fonyzciny.sk.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú