Sponzorované: Táto štvorica smartfónov od Xiaomi poteší skvelými akciovými cenami

banner-redmi-4a
Zrejme sa všetci zhodneme na tom, že Xiaomi patrí medzi najznámejšie a najjagavejšie čínske technologické spoločnosti. Za pár rokov pôsobnosti na trhu sa tento startup vyšvihol do astronomických výšin, pričom dnes hravo konkuruje najväčším technologickým gigantom. Za nemalým úspechom tohto výrobcu stojí predovšetkým úderná cenová politika. Aby toho nebolo málo, e-shop GearBest.com prichádza s akciovou ponukou, ktorá ceny ešte o kúsok zredukovala.

Xiaomi Mi5S

Cena po zľave: 289 €!

xiaomi-mi5s-recenzia

Kúpiť Xiaomi Mi5S za 289 €
Kupón: GMI5S

Hneď na úvod si predstavíme azda najmenej docenený smartfón, ktorý tento rok spoločnosť Xiaomi predstavila. Xiaomi Mi5S je vylepšenou verziou obľúbeného Xiaomi Mi5 a na malú chvíľu tak bol aj vlajkovou loďou pre tohto výrobcu. Neskôr však prišiel bezrámikový Xiaomi Mi MIX a tento výnimočný kus elektroniky bol neprávom odsunutý na vedľajšiu koľaj. Celkom určite si však zaslúži vašu pozornosť, nakoľko ponúka prekrásnu hliníkovú konštrukciu, nádherný 5,15″ FullHD displej či procesor Snapdragon 821. O skvelý zážitok z multitaskingu sa postarajú 3 GB pamäte RAM a vhod padne aj 64 GB interné úložisko. Predný fotoaparát dostal 4 MPx rozlíšenie, zatiaľ čo ten zadný 12 MPx.

mi5s

Pod vrstvou prémiového hliníka sa nachádza aj 3100 mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania. Medzi nesporné výhody tohto elegána patrí ultrazvukový skener odtlačkov prstov, reverzibilný USB Type C konektor, DualSIM funkcionalita, ale aj obľúbená používateľská nadstavba MIUI 8. Treba mať na pamäti, že Xiaomi Mi5S nepodporuje 800 MHz LTE frekvenciu. S použitím kupónu GMI5S ho však môžete kúpiť už za 289 €, no treba byť pripravený aj na prípadnú platbu DPH, ktorá by mohla cenu navýšiť o 58 €. Rozhodne si však prečítajte TIP redakcie k objednávaniu smartfónov z Gearbest.com.

TIP: Recenzia | Xiaomi Mi5S

Xiaomi Mi4C

Cena po zľave: 114 €!

xiaomi-mi4c-vypredaj-2
zdroj fotografie: DGtle

Kúpiť Xiaomi Mi4C za 114 €

Zabúdať netreba ani na Xiaomi Mi4C. Tento smartfón si získal srdcia mnohých technologických nadšencov svojimi vynikajúcimi vlastnosťami. Jeho telo je tvorené z odolného plastu, ktorý sa na prednej strane strieda s odolným sklom. Toto sklo chráni pred poškodením 5″ FullHD displej a taktiež aj 5 MPx selfie kameru s 85° uhlom záberu. Na zadnej strane svoje miesto našla 13 MPx hlavná kamera s duálnym LED bleskom, pričom je pod ňou schovaná 3080 mAh batéria. Mi4C sa nenechá zahanbiť ani po stránke výkonu, pretože ponúka 6-jadrový procesor Snapdragon 808, 2 GB RAM a 16 GB interné úložisko. Opäť poteší MIUI 8, ale aj USB Type C konektor. Xiaomi Mi4C taktiež podporuje dvojicu SIM kariet, no na LTE pásmo B20 môžeme zabudnúť. Cena tohto prístroja je na úrovni 114 €, avšak netreba zabúdať na DPH, ktoré by vás mohlo vyjsť na ďalších 23 €.

TIP: Recenzia | Xiaomi Mi4C

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Cena po zľave: 116 €!

xiaomi-redmi-note-3-pro-full-lte-verzia
zdroj fotografie: Miui.com

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 3 Pro za 116 €
Kupón: REMI

O slovo sa hlási ďalší mierne starší, no stále veľmi dobre vybavený model. Xiaomi Redmi Note 3 Pro ponúka kvalitnú hliníkovú konštrukciu, pričom na jej prednej strane sa vyníma 5,5″ FullHD IPS displej. Nad týmto panelom je umiestnený 5 MPx selfie snímač, ktorý v kvalite prevyšuje 16 MPx hlavný fotoaparát. Pod týmto fotoaparátom je umiestnený skener odtlačkov prstov. Solídnu porciu výkonu zabezpečuje procesor Snapdragon 650, ktorý spolupracuje s 2 GB RAM a 16 GB internou pamäťou. Toto úložisko sa dá jednoducho rozšíriť vďaka hybridnej DualSIM funkcionalite, no ako už býva zvykom, opäť sa pozabudlo na pásmo B20. Smartfón ponúka aj obrovskú 4000 mAh batériu. Xiaomi Redmi Note 3 Pro môžete po aplikovaní kupónu REMIN získať už za 116 €, pričom DPH vás môže stáť ďalších 23 €. Rozhodne vám však odporúčame preštudovať TIP redakcie k objednávaniu smartfónov z Gearbest.com.

Recenzia | Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Xiaomi Redmi 4A

Cena po zľave: 85€!

xiaomi-redmi-4a-na-slovensku
zdroj fotografie: Sina

Kúpiť Xiaomi Redmi 4A za 85 €

Akciovú ponuku Xiaomi smartfónov ukončíme najlacnejším zariadením, aké kedy táto čínska spoločnosť vyrobila. Reč je samozrejme o hliníkovom Xiaomi Redmi 4A, ktorý napriek svojej nízkej cene rozhodne má čo ponúknuť. Vyzdvihnúť treba podarený dizajn, ale aj 5″ HD displej. Opäť potešia 2 GB RAM pamäte a 16 GB vstavaná pamäť, ktorú je možné rozšíriť skrz microSD kartu. V útrobách prístroja tlčie procesor Snapdragon 425, ktorému dodáva život 3120 mAh batéria. Dostalo sa aj na prednú 5 MPx kameru a 13 MPx zadnú s clonou f/2.2. Po softvérovej stránke sa môžete tešiť na Android 6.0 s nadstavbou MIUI 8. Xiaomi Redmi 4A môže byť váš už za 85 €, avšak opäť treba počítať s prípadnou platbou DPH, ktorá v tomto prípade činí sumu 17 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP