Aktualizácia 18.9.2022: Slováci majú poslednú možnosť využiť špeciálnu akciu, počas ktorej je možné získať predplatné Disney+ za výrazne zníženú cenu.

Za 1,99 € je počas promo kampane možné nadobudnúť predplatné Disney+ na 1 mesiac. Treba si však dať pozor na automatické predlžovanie platieb, po uplynutí jedného mesiaca už totiž používateľovi bude strhnutá bežná suma predplatného 7,99 €. Návod, ako zrušiť predplatné, nájdeš na tomto odkaze.

Na využitie akcie zostávajú už len necelé dva dni, ponuka platí do 20. septembra 8:59 hodiny. Používatelia, ktorí už majú službu predplatenú, môžu zostať sklamaní, 2 eurové predplatné sa týka iba nových a vracajúcich sa zákazníkov.

Disney

Pôvodná správa: Už zajtra 8. septembra streamovacia služba slávi svoj najväčší deň v roku, tzv. Disney+ Day. Predplatitelia sa tak môžu tešiť na množstvo nových atraktívnych filmov a seriálov, ktoré pribudnú do jej knižnice. Spoločne s ním si však spoločnosť pre Slovákov nachystala aj ďalší darček.

V rámci špeciálnej uvádzacej akcie bude predplatné Disney+ počas zajtrajšieho dňa dostupné len za sumu 1,99 €. Za necelé dve eurá tak používatelia získajú prístup do knižnice služby na jeden mesiac, po ktorom sa (ak nič neodhlásiš) už začne stŕhať pôvodná cena 7,99 eur.

Ponuka je časovo obmedzená, platí od zajtra 8. septembra 6.00 do 20. septembra 8:59 hodiny pre všetkých nových a vracajúcich sa predplatiteľov. Mesačné predplatné Disney+ za zvýhodnenú cenu bude možné získať na domovskej stránke služby.

Okrem zníženého predplatného služba počas zajtrajšieho dňa do ponuky zaradí viacero zaujímavých noviniek. K najatraktívnejším patrí Thor: Láska a hrom, Pinnochio, seriál Mike či špeciálny dokumentárny diel Obi-Wan Kenobi: Jedi sa vracia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP