Zatiaľ čo viaceré krajiny, vrátane Slovenska, uprednostňujú očkovaciu lotériu, aby prilákali ľudí k očkovaniu, v Česku prišiel premiér Andrej Babiš s netradičnou ponukou. Čechom, ktorí sa prídu zaočkovať bez registrácie do nových očkovacích centier, sľubuje cenné výhry v podobe nového iPhonu 12, či kupónov na kúpu hier. Informoval o tom na sociálnej sieti Facebook.

Premiér ČR v nedávnom videu upozornil ľudí na šíriaci sa delta variant koronavírusu, ktorý napáda najmä mladších ľudí. V snahe zvýšiť zaočkovanosť proti koronavírusu chce mladú generáciu prilákať hmotnými výhrami. Pre účely očkovania bez registrácie sa otvorili aj nové centrá v Prahe.

Čau lidi, ZÍTRA v Praze otvíráme nová očkovací centra pro vás všechny BEZ REGISTRACE. Ve Westfield Chodov vás naočkujeme…

Posted by Andrej Babiš on Sunday, July 11, 2021

Po očkovaní potom môžu ľudia vyhrať nový iPhone 12, kupóny na Steam, ale aj tenisky Converse. Týmto netradičným spôsobom tak chce Babiš motivovať mladých Čechov k očkovaniu. Výhercu nového iPhonu 12 a tenisiek Converse budú v Prahe losovať raz do týždňa a kupóny na Steam budú rozdávané výhercom po očkovaní každý deň.

Zdroj: Andrej Babiš/Facebook

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom