Približne pred mesiacom sme boli svedkami predstavenia nových monitorov spoločnosti Xiaomi, ktoré ponúkajú skvelé špecifikácie za už tradične nízke ceny. Čínsky výrobca chce najnovšie do svojho portfólia pridať ďalší zakrivený monitor, avšak tentokrát s menšou uhlopriečkou, informuje Gizmochina.

Nové monitory Mi Surface Display a Mi Display od Xiaomi, ktoré výrobca oficiálne predstavil v polovici októbra, ponúkajú špecifikácie s ktorými by bol spokojný nejeden herný nadšenec.

Prvý spomínaný disponuje zakrivenou obrazovkou s uhlopriečkou 34″ a pomerom strán 21:9, ktorej rozlíšenie je 3440 x 1440 pixelov, a okrem iného má aj 144 Hz obnovovaciu frekvenciu. Lacnejší model Mi Display má 23,8″ plochý displej s rozlíšením FullHD, avšak pozorovací uhol monitora je až 178°.

Podľa najnovších správ však spoločnosť pripravuje aj tretí model, ktorý dostane rovnaké vlastnosti ako zakrivený 34″ Mi Surface Display, avšak s menšou uhlopriečkou na úrovni 29″, píše BGR.

Monitor si zachová aj 144 Hz obnovovaciu frekvenciu či 4 ms dobu odozvy, a ponúkne zároveň o niečo nižšiu cenu než 34″ model. Xiaomi tak pravdepodobne zacieli na používateľov, ktorým je 34″ Mi Surface Display príliš veľký, ale zároveň nechcú prísť o skvelé špecifikácie, ktoré tento model ponúka.

Zdroj: Gizmochina, BGR

Pošli nám TIP na článok



Teraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom