Nový lacný iPhone, ktorý ponesie názov iPhone SE 2, alebo iPhone 9, príde už čoskoro, odhaľujú najnovšie informácie. Ako upozorňuje portál AppleInsider, nový smartfón Apple by mohol byť predstavený už 15. apríla.

S touto informáciou prišiel ako prvý Jon Prosser, ktorý sa o dátum podelil s fanúšikmi na svojom Twitteri. Okrem informácií o oficiálnom predstavení, ktoré by sa teda malo konať 15. apríla, zverejnil aj dátum, kedy budú nové iPhony k dispozícii pre zákazníkov – do obchodov teda prídu už 22. apríla.

Novinka by sa mala pohybovať na cenovej hranici okolo 350 až 400 € za najlacnejšiu verziu. Ako informuje WCCFtech, uvidíme zrejme klasickú, no zároveň aj Plus verziu s väčším displejom. Dizajnom sa budú novinky podobať na staršie iPhony 8, avšak čo sa hardvéru týka, v tomto prípade bude k dispozícii to najlepšie z iPhonov 11.

Očakáva sa tiež istá forma online predstavenia, prípadne rovno zaradenie na oficiálny e-shop Applu, podobne ako pri nedávnom iPade Pro, ktorý nemám separátne predstavenie. V každom prípade bude zaujímavé sledovať najbližšie týždne, čo prinesú v podaní americkej spoločnosti.

Zdroj: AppleInsider, WCCFtech 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom