Telekom oznámil výpadok služieb infolinky prostredníctvom svojej facbookovej stránky. Technický výpadok infoliniek už operátor intenzívne rieši.

Aktualizácia: Telekom informuje o opätovnom spustení infolinky.

„O 15:00 bola prevádzka infoliniek opäť naplno odštartovaná a sú zákazníkom k dispozícii,“ informoval redakciu FonTech.sk Michal Korec, hovorca Telekomu.

Na otázku jedného z fanúšikov, ktorý sa pýtal, kedy bude infolinka opätovne dostupná, Telekom odpovedal neurčito. Spoločnosť podľa vyjadrenia robí všetko preto, aby služba nabehla do normálnej prevádzky čo najskôr.

Vážení zákazníci, aktuálne sú naše infolinky z dôvodu technického výpadku nedostupné. K dispozícii sme pre vás bez…

Gepostet von Telekom SK am Donnerstag, 20. Februar 2020

„Situácia vznikla o 10:38 – registrujeme technický výpadok, ktorý prepája agentov a požiadavky zákazníkov. Aktuálne pracujeme na jeho odstránení a o opätovnom sprevádzkovaní infoliniek budeme informovať,“ informoval redakciu FonTech.sk Michal Korec, hovorca Telekomu.

Počas výpadku však môžu zákazníci spoločnosť Telekom kontaktovať napríklad prostredníctvom Facebooku, priamo v predajniach, alebo prostredníctvom formulára či online podpory na webovej stránke. Pre bližšie detaily výpadku sme sa opýtali zástupcov Telekomu, na odpovede zatiaľ čakáme.

Zdroj: Telekom

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom