Po obrovskom úspechu Resident Evil 2 Remake, ktoré vyšlo iba na začiatku tohto roka, dnes herné štúdio Capcom oficiálne potvrdilo príchod nového Resident Evil 3 Remake. Vychutnať si môžeš prvý trailer, ale známy je aj dátum vydania hry.

V dnešnom livestreame PlayStation State of Play sme sa okrem iného konečne dočkali aj potvrdenia pripravovaného hororového titulu Resident Evil 3 Remake od štúdia Capcom, informuje GamesRadar. Okrem traileru, ktorý si môžeš vychutnať nižšie, je známy aj oficiálny dátum vydania hry. Ten je stanovený na 3. apríl 2020, pričom Capcom k titulu pribalí aj bonus vo forme multiplayer hry Resident Evil: Resistance, čo je pre hráčov skvelá správa.

Trailer ťa vráti do udalostí z pôvodnej hry, ktorá sa odohráva 24 hodín pred kampaňou v Resident Evil 2, a okrem návratu príšery Nemesis sa môžeme tešiť aj na protagonostov Jill Valentine a Carlosa Oliveira. Napriek tomu, že mnohí očakávali odhalenie tohto titulu až na piatkovej ceremónii The Game Awards, sme sa ho dočkali už dnes, a môžeme sa tak tešiť na ďalšiu hororovú klasiku v podaní štúdia Capcom.

Zdroj: Youtube, GamesRadar

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom