Na Spotify prichádza novinka, ktorú sme žiadali už roky. Aplikáciu bude po novom možné prepínať medzi tromi módmi: štandardný, podcastový a hudobný, informuje spoločnosť v tlačovej správe.

Štandardný mód zobrazí Spotify v tej podobe, v akej si aplikáciu videl doteraz. Ide zároveň o natívny mód, takže po otvorení apky bude automaticky spustený. V ľavom hornom rohu však pribudnú dve tlačidlá Hudba a Podcasty a Relácie, ktorými spustíte nové módy. Opätovným stlačením potom daný mód ukončíš.

Keď aplikáciu prepneš do jedného z nových módov, dostaneš omnoho lepší zážitok. Ak napríklad chceš počúvať podcasty, tak sa ti po spustení módu Podcasty a Relácie automaticky zobrazia najnovšie epizódy, ktoré môžeš stiahnuť alebo hneď pustiť, a odporúčania na podcasty, ktoré by ťa mohli zaujať.

Hudobný mód je orientovaný na tvoje playlisty a najnovšie vydané skladby či albumy. Okamžite teda dostaneš prístup k tomu, čo chceš počuť. Nové módy používanie aplikácie výrazne zjednodušujú a ponúkajú používateľovi omnoho príjemnejší používateľský zážitok.

Spotify
Na Spotify pribudne možnosť rozdeliť aplikáciu na hudobnú a podcastovú sekciu, čo urýchli prístup k tomu obsahu, ktorý zrovna chceš počuť.

Spotify očividne vníma zásadný rozdieľ medzi podcastami a hudbou. V minulosti sa šírili úniky o tom, že by sa podcasty mali oddeliť do vlastnej aplikácie a spoplatniť ďalším predplatným. To sa našťastie nestalo, no najnovšia aktualizácia nás k tomu nenápadne približuje.

Nová aktualizácia by už mala byť postupne dostupná na zariadeniach s Androidom, pričom na iPhone príde zakrátko.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP