Na fyzické stretnutie s kolegami z práce si budeme musieť všetci ešte chvíľu počkať. Kým to však príde, môžeš spolu s nimi spoločne zažiť naozaj netradičný teambuilding. Stačí postaviť tím, zapojiť sa do online turnaja v najznámejších hrách a stretnúť sa na virtuálnom bojisku s inými slovenskými a českými firmami. 

Projekt Firemná e-športová liga prichádza a ty by ste mal byť pri tom! Zapoj sa do online súbojov a staň sa súčasťou virtuálneho teambuildingu. Registrácia končí už 7.5. tak neváhaj. 

Prečo sa zúčastniť ligy?

  • Podpora tímového ducha
  • Nadviazanie nových kontaktov
  • Utužovanie vzťahov medzi kolegami
  • Komplexné zabezpečenie teambuildingu agentúrou s viac ako 7 ročnými skúsenosťami s hernými turnajmi ako Y-Games a Majstrovstvá SR v elektronických športoch
  • Unikátny druh zábavy na Slovensku, ktorý vo svete zaznamenáva rastúci trend
  • Budovanie tímovej súťaživosti medzi spoločnosťami
  • Absolútne flexibilný čas odohrania zápasov s priemernou frekvenciou 1x týždenne

Zobraziť celú galériu (5)
Firemná ešportová liga

Pre koho sú hry určené?

Pre zamestnancov a hráčov každej úrovne. Prihlásiť sa môžeš do 5 členných tímových turnajov v Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Dota2 a do turnaja pre jednotlivcov v hre FIFA 21. Potrebuješ si oprášiť svoje vedomosti z hier, alebo sa chceš naučiť, ako lepšie hrať?  

Natrénuj si spoločne taktiky a zabojuj o titul prvého majstra firemnej e-športovej ligy. Samotné finále ligy sa uskutoční 15.-18.6.2021 a bude naživo vysielané prostredníctvom streamovacej platformy Twitch. Výkony tímov tak budete môcť spolu s celou firmou sledovať live. 

Víťazi ligy si odnesú putovný pohár majstrov firemnej e-športovej ligy, vstupy do laser arény Laser Wars, escape room od Zazito.ooo a rôzne ceny od partnerov projektu. Okrem skvelej zábavy s kolegami máš šancu spoznať aj hráčov v iných firmách a získať tak nové kontakty. Konečne si môžeš zmerať sily s vašimi známymi v konkurenčných firmách a zodpovedať otázku „kto je lepší?” raz a navždy. Pošli im link na registráciu a vyzvi ich na súboj. 

Daj vedieť svojim kolegom na Slack, Teams alebo do mailu, poskladajte tímy a pustite sa do hrania. Zažite nový level teambuildingu a stretnite sa na virtuálnom bojisku s firmami ako sú Orange, Pixel federation, Fortuna, T-Systems, Oddin, Nine Rocks Games, Powerplay studio a mnohými ďalšími. Registráciu a viac info o lige nájdeš na webe yzone.sk tu.  

Zdroj: TS

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP