Do Bratislavy príde anglická herečka a hudobníčka Natalia Tena. Predstaviteľka Nymphadory Tonksovej z filmov Harry Potter a Fénixov rád (2007), Harry Potter a Polovičný princ (2009) a Harry Potter a Dary smrti 1 a 2. (2010, 2011) zavíta na Comics Salón, ktorý sa bude konať 20. až 22. septembra v DK Ružinov.

„Sme radi, že aj tento ročník Comics Salónu budeme hostiť významného zahraničného herca. Pre všetkých návštevníkov bude zorganizovaná beseda v hlavnej sále a po nej sa uskutoční autogramiáda, takže budú mať príležitosť stretnúť sa s Nataliou aj osobne,“ uviedol Róbert Žittňan, organizátor festivalu.

Tohtoročný Comic salón prinesie počas troch dní aj ďalší atraktívny program. Dominovať mu bude veľmi obľúbená kostýmová súťaž Cosplay, ktorej víťaz pocestuje na európske finále EuroCosplay, či medzinárodná tanečná súťaž KPOP Contest. Návštevníci sa môžu tešiť na tri dni plné prednášok, workshopov, stretnutí s obľúbenými spisovateľmi ako Juraj Červenák, František Kotleta či Daniel Hevier. Chýbať nebudú ani rôzne ďalšie súťaže, najnovšie filmy, hry a bojové umenia.

Zdroj: SITA

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom