Red Dead Redemption 2 je bezpochyby jednou z najlepších hier uplynulej generácie konzol, ktorá minulý rok ulahodila aj hráčom na počítačoch. Vedľa bezkonkurenčného príbehu však titul ponúka aj komplexný online mód, pričom práve ten je teraz dostupný samostatne za zvýhodnenú cenu, informuje PC Gamer.

Red Dead Online je osamostatnený mód hry viacerých hráčov, ktorý je už niekoľko dní dostupný na počítačoch za zvýhodnených 4,99 €. Táto akcia potrvá do 15. februára, kedy sa cenovka navýši na 19,99 €. V rámci hry si tak za príplatok môžeš odomknúť plnohodnotnú príbehovú časť.

Hra viacerých hráčov je pritom príjemným dôvodom na návrat do atmosférického westernového sveta. Hrateľnosť pozostáva z naháňania zloduchov, lovom zvery a obchodovania, kedy sa autori v každom smere sústredia na realizmus a u každého hráča osobitý zážitok, obohatený o spoločenské interakcie s ostatnými hráčmi.

Online súčasť sa momentálne na Steame môže pýšiť zmiešanými hodnoteniam. Hráči kritizujú najmä ekonomický model hry, ktorý núti hráča k utrácaniu reálnych peňazí, keďže samotná hrateľnosť nie je dostatočne odmeňujúca. Red Dead Online je dostupné v obchodoch Rockstar Games, Epic Store, Steame, PlayStation a Microsoft Store.

Dostupné je aj nové rozšírenie

Rockstar Games momentálne vypúšťa aj nové rozšírenie hry, Bounty Hunters. To pridá hneď 10 prestížnych hodností, nové predmety, schopnosti, zbrane a kone. Misie Bounty Hunters navyše v obmedzenom časovom horizonte rozdávajú hráčom dvojnásobné skúsenosti.

Zdroje: PC Gamer, Rockstar Games

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú