iPhony v roku 2019: Prvá reálnejšia podoba vlajkovej lode Applu

Síce sme ešte mesiace od predstavenia nových iPhonov, no ako to býva zvykom, už teraz koluje internetom množstvo fotografií a renderov. Tie najnovšie sa objavili na japonskej stránke macotakara.jp. Túto podobu smartfónov neskôr zazdieľal aj známy youtuber, ktorého poznáš pod prezývkou Unbox Therapy.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Na tejto fotografii vidíme, že celkový vzhľad smartfónu sa viac zúžil a disponuje charaktickejším obrysom obdĺžnika. Dominantným prvkom je však rozhodne nové rozloženie fotoaparátov a LED blesku v tvare kocky. Niečo podobné využíva Huawei pri Mate 20 Pro. iPhony z roku 2018 sa výrazne podobali na iPhone X, a teda tento rok sa očákva, že dizajnéri konečne prídu s výrazne upraveným vzhľadom.

Aj v roku 2019 príde celkovo trojica nových iPhonov, pričom iPhone Xr bude zastávať pozíciu lacnejšej vlajkovej lode. Ďalšie dva modely plnohodnotne ukoja potreby najnáročnejších zákazníkov. V každom prípade sme zvedaví, čo všetko tento rok prinesie. Páčil by sa ti iPhone s takýmto dizajnom?

Zdieľaj
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]