FreeSAT sa rozhodol pokračovať v rozširovaní voľne dostupných programov pre všetkých svojich zákazníkov. Prevádzkovateľ od 31. 3. 2020 uvoľňuje ďalších 56 programov.

Ponuka filmových, seriálových a lifestylových programov na sledovanie je skutočne veľká. Pustiť si môžeš AMC, TLC, AXN, AXN White a AXN Black, populárny Epic Drama HD, no neutečie ti ani sitcomy na Comedy Central Family,

Comedy Central HU alebo Prima Comedy Central. Svetoznáme komédie, drámy a klasiky našej kinematografie môžeš sledovať na JOJ Cinema HD a Film+. FilmBox Extra HD, FilmBox Plus, FilmBox Premium HD a FilmBox Family sú už len taká čerešnička na koniec.

Krásne zábery našej planéty, život rozmanitých zvierat, historické okamihy rozobrané do detailov. Toto všetko a ďalšie pozoruhodné dokumenty sú vysielané na Animal Planet, Animal Planet HD, Discovery Channel HD, Discovery HD, Discovery Science, Discovery Showcase HD, Discovery Turbo Extra.

Ak prahneš po ďalších dokumentoch, určite ťa nesklame Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature, Nat Geo Wild, National Geographic Channel, Spektrum, Travel Channel a Travel Channel HD. Nesmie chýbať ani DocuBox, FightBox, Fine Living, Food Network, Investigation Discovery, Spektrum Home a TV Paprika.

Kvalitná hudba je pripravená v pestrom mixe programov, ako je MTV Dance, MTV Europe, MTV Hits, MTV Hungary, MTV Music, MTV Rocks a Senzi.

Deti si môžu aj naďalej užívať mnohé dobrodružstvá s populárnymi hrdinami programov Cartoon Network, Boomerang, JimJam, Minimax, Nick Jr., Nick Jr. HU, Nickelodeon, Nickelodeon HU, Duck TV, Disney Channel, Nicktoons a Nicktoons HU.

Všetky vyššie zmienené programy môžeš sledovať aj so službou Skylink Live TV aj na mobile, tablete, PC alebo snart TV.

Zdroj: TS freeSAT

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom