Zdalo sa ti, že Epic už dlhšie nevytasil poriadnu nádielkou hier zadarmo? Spoločnosť pravdepodobne nehodlá riskovať dlhodobo budovanú reputáciu a rozdáva hneď tri vynikajúce tituly.

Prvou z ponúkaných hier je dlhoročná a u športových fanúšikov dobre známa značka Football Manager. Epic rozdáva posledný ročník manažérskej série, ktorá už dekády stavia hráčov do pozície futbalového stratéga a skrytej entity tímov. Prednosťou hier je takmer úplná voľnosť v medziach herných mechaník, čím autori docielili, že žiadny prechod sezónou nie je rovnaký.

Epic Games Store

Druhou hrou zdarma je akčná plošinovka s adventúrnymi prvkami, Stick It To The Man! V porovnaní s ďalšími dvomi hrami je Stick It To The Man! uvoľnenejším typom hry, zasadeným do humorného univerza, kde sa hlavný hrdina prebúdza s obrovskou rukou trčiacou z mozgu. Práve tá predstavuje hlavnú hernú náplň, keďže pomocou nej dokáže Ray čítať myšlienky a meniť svet pomocou špecifických nálepiek.

Epic s tretím titulom neriskoval a ponúkol hráčom špičkový AAA titul v podobe druhého Watch Dogs. Hackerský titul vyšiel v roku 2016 a okamžite rozdelil hráčov na dva tábory. Niektorí si nové zasadenie a odľahčenie zápletky v porovnaní s predchodcom okamžite zamilovali, zatiaľ čo druhá skupina hráčov sa hackerskej skupine DedSec oblúkom vyhli. V konečnom dôsledku si tak titul od Ubisoftu odniesol nadpriemerné hodnotenia.

Nenechaj si ujsť
PlayStation 5 je suverénne najväčšou konzolou modernej histórie, prekonáva aj dlhoročného rekordéra

Jedná sa o jednu z najlepších akcií Epicu? S týmto argumentom by sme sa rozhodne nehádali. Trojicu hier nájdeš na službe zadarmo do 24. septembra a už klasicky ostanú v knižnici navždy.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom