Od predstavenia nového iOS 13 sme sa dočkali viacerých dôležitých aktualizácií, ktoré opravili predošlé nedostatky iPhonov. Po sérii niekoľkých updatov teraz prichádza ďalší menší balík. Apple sa v novej aktualizácii iOS 13.2.3 venoval najmä oprave chýb pri systémovom vyhľadávaní, sťahovaniu dát na pozadí a dvoch aplikáciách.

Najnovší update pre iPhony sprístupnil Apple v dnešných hodinách a má veľkosť zhruba 94 MB, no to sa môže pri jednotlivých modeloch smartfónov líšiť. Ide tak o ďalšie vylepšenie a opravu nedostatkov v systéme iOS, ktorý trápili problémy aj v aplikácii Správy, kedy sa mohli v niektorých prípadoch nesprávne zobrazovať fotografie, odkazy a prílohy v konverzáciách. Apple taktiež napravil systémové vyhľadávanie a vyhľadávanie v aplikáciách Mail, Súbory a Poznámky.

Aktualizácia prináša aj vylepšenie sťahovania dáta aplikáciami na pozadí a opravené načítanie nových správ v apke Mail. Spoločnosť však pracuje aj na ďalšom väčšom update iOS 13.3, ktorý je zatiaľ v beta testovaní. Testeri prednedávnom dostali 2. verejnú betu, a tak môžeme predpokladať, že ladenie tejto nadchádzajúcej verzie systému ešte potrvá nejaký ten týždeň. Do tej doby sa Apple snaží opraviť iné menšie chyby.

Zdroj: Vlastný

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom