Apple opravuje ďalšie problémy iPhonov. Vydal novú aktualizáciu iOS 13.2.3

Od predstavenia nového iOS 13 sme sa dočkali viacerých dôležitých aktualizácií, ktoré opravili predošlé nedostatky iPhonov. Po sérii niekoľkých updatov teraz prichádza ďalší menší balík. Apple sa v novej aktualizácii iOS 13.2.3 venoval najmä oprave chýb pri systémovom vyhľadávaní, sťahovaniu dát na pozadí a dvoch aplikáciách.

Najnovší update pre iPhony sprístupnil Apple v dnešných hodinách a má veľkosť zhruba 94 MB, no to sa môže pri jednotlivých modeloch smartfónov líšiť. Ide tak o ďalšie vylepšenie a opravu nedostatkov v systéme iOS, ktorý trápili problémy aj v aplikácii Správy, kedy sa mohli v niektorých prípadoch nesprávne zobrazovať fotografie, odkazy a prílohy v konverzáciách. Apple taktiež napravil systémové vyhľadávanie a vyhľadávanie v aplikáciách Mail, Súbory a Poznámky.

Aktualizácia prináša aj vylepšenie sťahovania dáta aplikáciami na pozadí a opravené načítanie nových správ v apke Mail. Spoločnosť však pracuje aj na ďalšom väčšom update iOS 13.3, ktorý je zatiaľ v beta testovaní. Testeri prednedávnom dostali 2. verejnú betu, a tak môžeme predpokladať, že ladenie tejto nadchádzajúcej verzie systému ešte potrvá nejaký ten týždeň. Do tej doby sa Apple snaží opraviť iné menšie chyby.

Zdroj: Vlastný

Pošli nám TIP na článok