banner-oneplus-3
BBK – tento názov nemusí byť známy všetkým. Je to spoločnosť, ktorá pôsobí ako investor v mnohých čínskych spoločnostiach zaoberajúcich sa výrobou smartfónov. Stojí za značkami ako OnePlus, Oppo či Vivo a dnešným dňom predstavuje úplne novú značku!

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

BBK je v čínskom svete elektroniky po celé desaťročia. Ak sa pozrieme do minulosti, spoločnosť stojí za výrobou domácich herných konzol (klonov známych NES konzol), no neskôr prišla s dnes už svetovo známymi značkami smartfónov. Medzi ich produktami však nájdeme aj vzdelávacie pomôcky pre deti. Súčasťou portfólia BBK sú značky ako Oppo, Vivo a OnePlus a ako môžeme vidieť, ľudia v BBK vedia čo robia. Síce majú na svojom konte už dosť značiek, dnešným dňom predstavujú jednu zbrusu novú. Značka nových smartfónov nesie názov imoo a zdá sa, že BBK pri tejto značke skombinuje práve elektronické vzdelávacie hračky a smartfóny, čím vytvorí svetovo prvý smartfón určený na vzdelávanie.

ONEPLUS 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


imoo-learning-phone-teaser

Aktuálne, bohužiaľ, nemáme podrobné špecifikácie prvého imoo smartfónu, no prvý pútač naznačuje zariadenie s veľmi tenkou kovovou konštrukciou v zlatom prevedení. Všimnúť si môžeme aj tlačidlo pokryté červenou farbou, čo naznačuje tlačidlo s funkciou „record“ (nahrávania). To by mohlo byť použité pri štúdiu jazyka a písaní poznámok. Je veľmi pravdepodobné, že imoo bude oficiálne pôsobiť iba v Číne, no nakoniec nás možno ešte prekvapí.

Zdroj: Gizmochina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom