Špeciálny rámik smartfónu ZTE Nubia Z9 bol priblížený na videu

Spoločnosť ZTE vydala svoju vlajkovú loď minulý mesiac a do U.S.A príde v júli. Výrobca k novej Nubii Z9 pripravil promo video, kde ukazuje vlastnú technológiu ovládania integrovanú do veľmi úzkeho rámika displeja. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

ZTE Nubia Z9 je na čínskom trhu už nejaký ten čas a patrí medzi tie najlepšie vybavené smartfóny na svete, ale smartfónov s podobným výkonom je na svete taktiež dosť a možno aj za lepšiu cenu. To viedlo ZTE k tomu, aby spravili Nubiu Z9 špeciálnu a hlavne jedinečnú. Docielili to tým, že rámiky smartfónu sú nielen takmer nulové, ale pridali do nich aj špeciálne ovládanie, ktoré nájdete len u Z9-ky.


ZTE Nubia Z7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


V promo videu na Z9-ku pre U.S.A boli takmer všetky gestá ukázané, aby dokázali užívateľov presvedčiť, že by mali ZTE dať šancu. V Číne takýto problém nemali, keďže  sa smartfón vypredal za 10 minút.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]