Pred rokom predstavilo japonské Sony koncept projektora Xperia Touch, ktorý svojimi funkciami a možnosťami vyrazil dych mnohým technologickým nadšencom. Teraz sa však toto inovatívne zariadenie dostáva aj do oficiálneho predaja v Európe.

Keď Sony odhalilo svetu myšlienku projektora, ktorý by každú rovnú plochu dokázal premeniť na obrovský 23“ dotykový displej, mnoho používateľov ostalo s otvorenými ústami. Časom sa však z konceptu stala realita a v týchto chvíľa putuje Sony Xperia Touch na pulty predajní v európskych krajinách. Na vytvorenie dotykovej obrazovky na rovnej ploche využíva táto jedinečná novinka laserový snímač spolu so špičkovou kamerou.

zdroj fotografie: Sony

Nenechaj si ujsť
Sony ukončí výrobu populárnej smartfónovej triedy. Zameria sa výhrade na vlajkové lode a má premyslený plán, ako zaujať

Tá dokáže zaznamenávať obraz pri frekvencii 60 snímok za sekundu. Inteligentné funkcie dokonca rozpoznajú, kedy sa k nemu používateľ blíži a dokáže tak zobraziť všetky potrebné informácie. Xperia Touch je tiež prepojená s Obchodom Play, takže si môžeš pohodlne stiahnuť akékoľvek aplikácie a následne ich premietnuť priamo pred seba. Všetky jedinečné funkcie tohto úchvatného projektora sú skryté v elegantnom dizajne, ktorý zaručuje, že sa hodí do každej modernej domácnosti.

zdroj fotografie: Sony

Pre tých, ktorí si na tento kúsok technológie už dlhšie brúsili zuby, máme dobré správy, teda ak nerátame cenu. Sony Xperia Touch sa totiž dostáva k vybraným európskym predajcom, no chvíľu potrvá, kým sa rozšíri do viacerých krajín. Doposiaľ sa táto novinka dostala do Spojeného kráľovstva, Francúzska, Dánska, Španielska, Švédska a ďalšie kúty Európy pribudnú už čoskoro. Výsledná cenovka v Európe činí masívnych 1499 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú