Oficiálne predstavenie S8-čky prebehne už za niekoľko týždňov, presnejšie týmto nevšedným dňom bude 29. marec a udalosť UNPACKED v New Yorku. S blížiacim sa dátum predstavenia úmerne pribúda aj množstvo uniknutých fotografií či videí. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Už dlhšie je tak známe, že gigant kompletne odstráni ikonické predné hardvérové tlačidlo, respektíve dve kapacitné ovládacie tlačidlá po stranách. Výsledkom bude dizajn, aký doteraz technologický svet ešte nevidel a Samsung smelo útočí na trón pre najkrajší smartfón všetkých čias. Úplnou novinkou je podľa týchto fotografií využitie nového domovského „tlačidla“ so senzorovou plochou snímania. Zároveň sú tieto fotografie rovnako výborným ukazovateľom, ako nechal konečne Samsung voľnú ruku svojím dizajnérom.

Samsung Galaxy S7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zdroj fotografie: Slash Leaks / Dinitri12

Tí sa rozhodli nasledovať moderné trendy, ktoré sú zamerané najmä na minimalizáciu rámikov okolo displeja. V Galaxy S8 a S8+ si tak budeš môcť vychutnať doteraz nevídaný dizajn s nádielkou poriadnej prémiovosti. Druhá snímka je dokonalým pohľadom na fotoaparát, respektíve na nové umiestnenie skenera odtlačkov prstov. Ako už bolo niekoľkokrát spomenuté, novým miestom pre tento bezpečnostný prvok bude hneď vedľa objektívu fotoaparátu.

zdroj fotografií: Slash Leaks / Dinitri12

Nenechaj si ujsť
Čerstvé video Samsungu Galaxy S8 a výsledok zo známeho benchmarku!

Tlačidlá pre ovládanie hlasitosti a vypínacie tlačidlo si našli miesto na ľavej strane hneď pod sebou. Môžeš si byť taktiež istý, že do 29. marca ešte pribudne niekoľko dôležitých informácií či fotografií. Pre mnohých tak bude oficiálne predstavenie len akousi formalitou, keďže už doteraz známy dizajn je hodný finálneho produktu a veľa prekvapení nás už pravdepodobne nečaká.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
9%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
18%
Neznášam to
73%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]