Do Rýchlo a Zbesilo 9 sa vracia postava Seana Boswella, ktorého sme mali možnosť vidieť v tretej časti s podtitulom Tokijská jazda, informuje portál Sung’s Garage. Rodina tak bude opäť o čosi kompletnejšia a príbehy z minulosti sa ešte viac prepoja s aktuálnym dianím v sérii.

Bola to práve Tokijská jazda, ktorá nás poprvýkrát zobrala na opačný koniec sveta do Japonska a s úplne novými postavami. Po boku Seana (Lucas Black) si diváci po celom svete zamilovali najmä veľmi sympatickú postavu Hana (Sung Kang).

Na čom si filmy Rýchlo a zbesilo vychutnáš v skvelej kvalite?

Pozri si ich na 58-palcovom televízore s technológiou Ambilight, 4K rozlíšením, operačným systémom Android a podporou HDR10+.

PREČÍTAJ SI CELÝ –>ČLÁNOK<–

Zatiaľ čo Han si svoj návrat k autám už patrične užil a vráti sa aj v očakávanom pokračovaní, postavu Seana sme od Tokia mali možnosť na krátky okamih zahliadnuť len v siedmej časti.

Moviestillsdb

To sa ale mení s príchodom Rýchlo a Zbesilo 9, v ktorej Sean figuruje opäť. Zatiaľ síce nie je známe, akú veľkú úlohu bude zohrávať, ale herec Lucas Black je rád, že je znovu súčasťou značky: „Stále sa hovorilo o privedení mojej postavy späť. Keď mi volali ohľadom siedmej časti, chcel som vedieť, čo to znamená. Bola to maličká rola, presnejšie v štýle prepojenia s Hanom, čo bolo podľa mňa skvelé a ochotne som do toho išiel.“

Rodina opäť pokope

Pre Blacka to ale vždy bolo aj o niečom viac a mal pocit, že jeho postava ešte nepovedala posledné slovo. „Osobne som vždy chcel vedieť, aký je plán pre Seana Boswella a nezostať tak len v minulosti. Myslím si, že producenti, scenáristi a štúdio si uvedomili túžbu fanúšikov vidieť filmovú rodinu a všetkých zúčastnených pohromade v jednom filme.“

Rýchlo a Zbesilo 9 tak zrejme splní sny mnohých fanúšikov, čo potvrdzuje aj samotný Black. „Uvedomujem si, že každý je na film F9 natešený. V ďalších snímkach sa postavy znova stretnú, čím veľkou mierou prispejú k úspešnému zakončeniu. V Rýchlo a Zbesilo 9 sa stretnutie podarí a potom uvidíme, ako sa to ďalej vyvinie,“ dodáva.

Zatiaľ nevieme, či sa objavia aj ďalšie postavy z Tokijskej jazdy ako Neela alebo Twinkie, ale postavu Earla (Jason Tobin), ktorý bol jedným z členov Hanovho tímu, sme už mali možnosť vidieť aj v traileri pre 9. časť.

Do režisérskeho kresla opäť zasadne Justin Lin (Rýchlo a Zbesilo 6, Star Trek: Do neznáma) a do svojich úloh sa vrátia aj Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyres Gibson, Chris „Ludacris“ Bridges, Jordan Brewster a Nathalie Emmanuel. V akčnej sérii s rýchlymi autami nás čakajú pred jej ukončením ešte 3 plnohodnotné filmy. Premiéru v slovenských kinách si užiješ 17. júna.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom