Prehľad
Mobilná sieť

2G sieť: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G sieť: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz
4G LTE sieť: B1 (2100 MHz) / B2 (1900 MHz) / B3 (1800 MHz) / B4 (1700 MHz) / B5 (850 MHz) / B7 (2600 MHz) / B8 (900 MHz) / B20 (800 MHz)

Rozmery a hmotnosť

151.4 x 73.9 x 7.5 mm, 175 g

Displej

IPS, 5.5-palcov, 1920 x 1080 pixelov, 403 ppi, Gorilla Glass 3

Čipset

Qualcomm Snapdragon 821, Dve jadrá Kryo 2.35 GHz & dve jadrá Kryo 2.0 GHz, 64-bit
GPU: Adreno 530

RAM

4 / 6 GB LPDDR4

Operačný systém

Android 6.0.1 Marshmallow, eUI 5.9

Pamäť

32 / 64 / 128 GB, UFS 2.0, bez microSD kariet
V prípade 32 GB je reálne dostupných 23,8 GB

Fotoaparát

Hlavný fotoaparát: 16 MPx, veľkosť senzoru 1/2.8
Video: 4K@30fps, 1080p@30fps, 720p@120fps
Predný fotoaparát: 8 MPx, clona f/2.2, veľkosť pixelov 1.4 µm, 1080p video

Konektivita

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot, v4.2, A2DP, LE NFC, GPS s AGPS a GLONASS, USB Type-C 2.0, OTG, IR

Batéria

4070 mAh, Quick Charge 3.0 (12V/2A)

Ostatné

Senzor priblíženia, svetelný senzor, akcelerometer, kompas, gyroskop, Stereo reproduktory, prenos CDLA zvuku cez USB Type-C, Dolby Atmos, 2.5D zahnutie displeja, skener odtlačkov prstov

Plusy

+ Výkon na niekoľko rokov dopredu
+ Svižný systém
+ Slušná výdrž batérie
+ Výborný zvuk
+ Slovenské LTE
+ Cena

Mínusy

- Fotoaparát v noci takmer nepoužiteľný
- Absencia 3,5 mm audio jacku
- Originálny systém stále bez Slovenčiny

Hodnotenie redakcie
Užívateľské hodnotenie
Hodnotiť tu
Konštrukcia
9.8
8.8
Displej
9.0
8.7
Výkon
10
9.2
Operačný systém
9.5
8.6
Fotoaparát
7.0
8.1
Výdrž batérie
8.0
8.8
Zhodnotenie

LeEco Le Pro 3 je ukážkou toho, ako sa dá spraviť perfektný smartfón s cenou do 300 €. Výborný výkon, rýchly systém, dostatočná výdrž batéria, takmer dokonalé audio, ale aj podpora slovenských LTE sietí. LeEco týmto modelom poriadne zavarilo konkurencii.

8.9
Hodnotenie redakcie
8.7
Užívateľské hodnotenie
24 HODNOTENÍ
Hodnotili ste

Za posledné roky prešli čínske smartfóny rapídnym progresom. Ich celková kvalita sa posúva míľovými krokmi dopredu a už to nie sú lacné napodobeniny najznámejších modelov. Originalitu v sebe nezaprie ani veľmi mladý, no o to progresívnejší čínsky výrobca smartfónov LeEco. Ten sa aktuálne radí medzi známe čínske značky akými sú Xiaomi, Meizu, OnePlus alebo Vivo. Aj keď predaje spoločnosti zatiaľ nie sú veľmi vysoké, jej smartfóny stoja za tvoju pozornosť.

V septembri minulého roka nám LeEco predstavilo svoju najnovšiu vlajkovú loď, ktorá bola zároveň posledným smartfónom výrobcu pre minulý rok. LeEco Le Pro 3 ihneď pri svojom predstavení ohúril veľmi nízkou cenou a naozaj nadupaným hardvérom, ktorým sa pýšia aj dvakrát drahšie smartfóny od konkurencie. Tento veľmi zaujímavý čínsky stroj sa dostal aj k nám a podrobili sme ho tak našim detailným testom.

Kúpiť LeEco Le Pro 3 za perfektných 273 €
Doručenie cez SF Express bez ďalších poplatkov

Obsah balenia

Nutný základ aj niečo navyše

  • LeEco Le Pro 3
  • USB Type-C kábel
  • Nabíjací adaptér
  • Redukcia na európske zásuvky
  • Spinka na otvorenie šuplíka pre SIM karty
  • Redukcia z USB Type-C na 3,5 mm audio jack
  • Gumený ochranný kryt
  • Návody v Čínštine

Konštrukcia a dizajn

TOP spracovanie

LeEco sa pri navrhovaní dizajnu svojej najnovšej vlajkovej lode nijak nepretrhlo a zvolilo overenú cestu. Pri pohľade na prednú stranu ihneď utkvie do očí známy dizajn smartfónov tejto spoločnosti, keďže aj model Le Pro 3 bol odetý ikonickým dizajnovým jazykom spoločnosti. Skvelý dojem z prednej strany mierne kazia širšie čierne rámiky vôkol displeja, ktorý je chránený sklom s efektným 2.5D zahnutím. O perfektnom spracovaní konštrukcie sa je škoda baviť, pretože to LeEco zvláda na 110 %. Zadnú stranu smartfónu tvorí elegantný kovový kryt, ktorého povrch je nastriekaný matnou farbou. Vďaka tomu sa na smartfóne nezachytávajú takmer žiadne odtlačky ani iné nečistoty. Osobne mi zadný strana mierne pripomína smartfón OnePlus 3 / 3T, ktorý na nej taktiež nesie objektív fotoaparátu zo zahnutým hranami a predely antén.

LeEco Le Pro 3

Prednej strane kraľuje displej s už štandardnou uhlopriečkou 5,5-palcov. Príjemným detailom je logo výrobcu ako domovské kapacitné tlačidlo, ktorému robia spoločnosť tlačidlá späť a mutlitaskingu. Všetky tri sú podsvietené. Nad displejom sa nachádza klasika v podobe predného selfie fotoaparátu, reproduktoru pre hovory, notifikačnej LED diódy, proximity senzora a snímača automatického jasu.

Rozmiestnenie ovládacích prvkov je už typické. Ľavý bok obsahuje len slot pre dvojicu nanoSIM kariet, ten pravý zasa tlačidlá pre reguláciu hlasitosti a tlačidlo napájania. Tlačidlá sú veľmi ľahko hmatateľné, no pri zatrasení smartfónom počuť ich miernu vôľu. Spodná strana dostala reverzibilný USB Type-C konektor, primárny reproduktor a tiež mikrofón, ktorý je ukrytý v rovnakej mriežke ako reproduktor. Na vrchnej hrane nájdeme len IR Blaster pre ovládanie domácich spotrebičov. Žiaľ, LeEco podľahlo najnovšiemu trendu odstraňovania 3,5 audio jackov a ani LeEco Le Pro 3 ho neobsahuje.

LeEco Le Pro 3

Celokovová zadná strana dostala väčšiu šošovku 16 MPx fotoaparátu, ktorá z konštrukcie mierne vystupuje. Pri použití pribaleného gumeného puzdra sa však hrúbka smartfónu s vystúpením fotoaparátu vyrovná a tak nedochádza k jeho poškodeniu. Neprehliadnuteľným prvkom zadnej strany je aj snímač odtlačkov prstov pokrytý lesklým sklom, ktoré vytvára veľmi hodnotný dojem. Snímač je umiestnený pod fotoaparátom, vedľa ktorého nájdeme aj duálny LED blesk. Nechýba logo výrobcu v spodnej časti a tiež predely pre antény.

Konštrukčné riešenie smartfónu LeEco Le Pro 3 je na naozaj vysokej úrovni. Pri uchopení smartfónu ihneď pocítiš výbornú kvalitu spracovania. Aj keď ide o 5,5“ smartfón, vďaka tenkej konštrukcii je práca s ním pohodlná. Celkové rozmery smartfónu činia 151.4 x 73.9 x 7.5 mm a jeho hmotnosť je 175 gramov.

Displej

Decentné IPS-ko

Pri čínskych smartfónov sa v posledných rokoch stal 5,5-palcový displej akýmsi štandardom. Takouto uhlopriečkou disponuje na prednej strane aj LeEco Le Pro 3. Displej zvonka pokrýva odolné Gorilla Glass 3 sklo s 2.5D zahnutím, zvnútra sa zasa nachádza klasický IPS panel. Ten sa pýši živými farbami, perfektnými pozorovacími uhlami a dobrým maximálnym jasom. Jediným väčším mínusom inak dokonalého displeja je intenzívnejší minimálny jas, ktorý pri používaní smartfónu v tmavšom prostredí alebo v noci nerobí dobre očiam. Nie je však úplne silný, no aplikáciu Twilight som si musel predsa nainštalovať.

Rozlíšenie displeja činí 1920 x 1080 pixelov, čiže ide o klasické FullHD. Všetok obsah zobrazovaný na displeji je perfektne ostrý aj vďaka hustote pixelov až 401 ppi. Ak by ti náhodou nesedelo výrobcom nastavené zobrazovanie farieb, v nastaveniach si ich môžeš prispôsobiť podľa seba.

Výkon a pamäť

Pravá vlajková loď

LeEco Le Pro 3 je pre spoločnosť vlajkovou loďou druhej polovice roka 2016. Tento smartfón prišiel ako výkonnejší a lepší nástupca stále skvelého Le Max 2. Oproti predchodcovi bol Le Pro 3 vybavený novším Snapdragonom 821, ktorý sa stal ikonou najnovších high-end smartfónov. Štyri Kryo jadrá taktované na 2,35 GHz spolu s výkonnejším grafickým akcelerátorom Adreno 530 smartfónu zabezpečujú poriadnu dávku výkonu, ktorý bude dostatočný aj o niekoľko rokov. Desiatky spustených aplikácií či najnáročnejšie herné tituly Le Pro 3 zvláda ľavou zadnou. Aby som náhodou nezabudol, na plynulom behu všetkého sa stará aj 4 GB operačná RAM pamäť. Na trhu je však aj verzia s väčšou 6 GB RAM-kou. Čo sa vnútornej pamäte týka, ku mne sa dostala verzia s 32 GB úložiskom, z ktorého je reálne dostupných 23,8 GB. LeEco tiež ponúka verzie so 64 GB a 128 GB vnútornou pamäťou.

Popri spustení náročnejších operácií som nepostrehol žiadne nadmerné prehrievanie smartfónu, všetky hodnoty boli v norme. Výkon LeEco Le Pro 3 som, samozrejme, otestoval aj v najznámejších benchmarkoch a v grafe porovnal s konkurenciou. Aj keď benchmarky nevypovedajú o reálnom výkone smartfónov, je to jediný nástroj, ktorým dokážeme túto veličinu porovnávať.

Operačný systém

Buď Slovenčina, alebo automatické aktualizácie

So systémom LeEco smartfónov je to zložitejšie. Väčšina predajcov do nich inštaluje upravené neoficiálne systémy, ktoré obsahujú väčšinu svetových jazykov, plnohodnotné Google aplikácie a sú zbavené zbytočných čínskych aplikácií. V rovnakom stave som na test dostal LeEco Le Pro 3. Aj keď jeho systém obsahoval slovenský jazyk, preklad nebol kompletný a čo je najväčšou nevýhodou, nepodporuje automatické aktualizácie. Práve tento fakt môže byť pre niektorých užívateľov odrádzajúci. Z odporúčaní našich čitateľov vyplýva, že najlepšie upravené systémy pre smartfóny od LeEco poskytuje vývojár pod prezývkou Cuoco92, ktorý vydáva aj aktualizácie, no síce manuálne.

V čase písania recenzie však ROM od spomínaného vývojára pre LeEco Le Pro 3 ešte nebola dostupná. Osobne mi doteraz najviac vyhovoval originály systém výrobcu, a tak som ho nainštaloval aj do Le Pro 3. Tento však neobsahuje vstavané Google aplikácie, no ich doinštalovanie mi nezabralo viac ako dve minúty. Pár dní som smartfón testoval aj so systémom, ktorý doň inštaluje priamo predajca. Ich základ je však rovnaký – perfektne optimalizované užívateľské rozhranie eUI. Predajcom predinštalovaný systém obsahoval nadstavbu vo verzii 5.8.0.18S, originálny systém od výrobcu bol k dispozícii v už novšej verzii 5.9.020S. Základom oboch verzií bol Android 6.0.1 Marshmallow.

Systém v LeEco Le Pro 3 je vo všeobecnosti perfektný. Ku skvelému užívateľskému zážitku, ale aj spokojnosti užívateľa prispieva špičková optimalizácia. Systém je veľmi svižný a sekanie, trhanie alebo padanie aplikácií sú preň neznáme pojmy. Problém mu nerobí ani niekoľko spustených aplikácií naraz, medzi ktorými prepína s neuveriteľnou ľahkosťou.

Užívateľské rozhranie eUI od LeEco ponúka príjemný dizajn aj niekoľko užitočných funkcií. Uzamykacia obrazovka je vcelku jednoduchá a okrem rýchlej skratke k fotoaparátu ponúka aj zobrazovanie notifikácií z aplikácií. Na pracovnej ploche sa nachádzajú všetky ikony aplikácií a používateľ má možnosť pridávania widgetov, zmenu tapety, celkovej témy prostredia alebo jedným kliknutím usporiadať ikony. Notifikačná oblasť je v prípade nadstavby LeEco trochu odlišná od ostatných nadstavieb a asi najviac pripomína konkurenčný iOS.

Stlačením multitaskingového tlačidla sa vysunie zospodku akési centrum, kde nájdeme prepínače, spustené aplikácie a rýchle skratky k dôležitým funkciám smartfónu. Stiahnutím hornej lišty sa dostávame do klasickej notifikačnej oblasti, v ktorej sa potom objavujú notifikácie z aplikácií. V nastaveniach si potom každý užívateľ môže nastaviť, ktoré aplikácie budú notifikácie zobrazovať a ktoré nie.

Predinštalované aplikácie využiteľné u nás

Nadstavba eUI obsahuje niekoľko čínskych aplikácií, z ktorých je väčšinu možné odinštalovať. Z tých, ktoré sa dajú plnohodnotne používať aj na našom území, spomeniem klasické ako kalkulačka, kompas, správca súborov, nahrávač zvuku, prehrávač videí a hudby či kalendár.

Keďže vo výbave Le Pro 3 nájdeme aj IR Blaster, v systéme nesmie chýbať ani predinštalovaná aplikácia pre ovládanie spotrebičov pomocou tohto snímača. Tá ponúka ovládanie niekoľkých predvolených zariadení, no užívateľ má možnosť vytvoriť si aj vlastný, prispôsobený ovládač. S týmto smartfónom tak môžeš ovládať akékoľvek zariadenie, ktoré s ovládačom komunikuje na báze infračerveného signálu.

Užitočnou aplikáciou je aj Phone Manager. Tento slúži pre komplexnejšiu správu systému. Obsahuje skener vírusov, nepotrebných súborov, manažment výdrže batérie či filter pre nežiadúce telefonáty alebo SMS správy. Pomocou tejto aplikácie tiež môžeš spravovať povolenia pre všetky aplikácie.

Snímač odtlačkov prstov

Súčasťou každej modernej vlajkovej lode je okrem poriadneho výkonu aj snímač odtlačkov prstov, ktorý, samozrejme, nechýba ani v LeEco Le Pro 3. Umiestnený na zadnej strane, ponúka veľmi rýchlu odozvu a odomykanie. Nasnímanie prstu prebehne hneď, no častejšie sa mi stávalo, že som musel prst priložiť dvakrát. Jeho presnosť tak nie je úplne 100-percentná.

Odtlačky tvojich prstov môžeš v prípade Le Pro 3 použiť ako na zabezpečenie celého smartfónu, tak aj na zabezpečenie vybraných aplikácií. Pridať si môžeš maximálne päť odtlačkov prstov a perfektnou vlastnosťou snímača je aj jeho využitie na snímanie fotografií, čo sa najviac hodí pri selfíčkach.

Výdrž batérie

Dva dni pri menšej záťaži

Najnovšie high-end smartfóny prichádzajú s čoraz výkonnejšími procesormi a displejmi s vysokými rozlíšeniami. Práve tieto dva spomínané komponenty si vypýtajú najviac energie. Vývoj batérií pre smartfóny sa narozdiel od procesorov hýbe veľmi pomaly, no výrobcovia sa do svojich zariadení snažia implementovať batérie s čo najväčšími kapacitami. Veľmi slušnú batériu dostalo aj LeEco Le Pro 3. Konkrétne ide o 4070 mAh akumulátor s dobre známou lítium-iónovou technológiou.

Nielen kapacita batérie, ale aj úroveň optimalizácie systému veľmi zaváži na výslednej výdrži batérie. V prípade Le Pro 3 vidím ešte priestor na softvérové vylepšenia, no ani v súčasnom stave sa tento smartfón za svoju výdrž nemusí hanbiť. Pri mojom teste batérie smartfón vydržal približne 1,5 dňa, pričom displej bol zapnutý niečo málo cez 5 hodín. Počas testu som smartfón používal na bežné činnosti ako prehliadanie internetu primárne cez WiFi, online komunikáciu, spravil som aj niekoľko telefonátov, prezrel pár videí na YouTube, počúval hudbu i zahral si hru. Jas displeja som si reguloval manuálne a počas testu bol celý čas aktivovaný Bluetooth pre komunikáciu so smart hodinkami.

Výdrž batérie LeEco Le Pro 3 som otestoval aj v známych benchmarkoch, vďaka ktorým môžeme výdrž porovnať s konkurentmi. V teste PC Mark Le Pro 3 vydržal slušných 11 hodín a 5 minút, v Geekbench 3 to bolo takmer 10 hodín.

Vďaka novému procesoru a USB Type-C konektoru je prítomná aj technológia rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 3.0. 4070 mAh batéria sa tak z 15 % na 90 % dobije za 60 minút, pričom doplna to adaptéru zaberie približne 105 minút. Nabíjanie prebieha pomocou adaptéra certifikovaného Qualcommom s výstupnými hodnotami 3.6 – 8V pri 3A a 12V pri 2.0A.

Fotoaparát

V noci takmer nepoužiteľný

Určite mi viacerí užívatelia čínskych smartfónov dajú za pravdu, že fotoaparáty nie sú práve silnou stránkou týchto zariadení. LeEco Le Pro 3 je vybavené 16 MPx snímačom s clonou f/2.0, fázovým zaostrovaním, ale aj HDR režimom. Kvalita fotografií je za slnečného dňa veľmi slušná, fotografie ponúkajú výborné farebné podanie a nechýba im ani ostrosť. Výborne funguje aj HDR režim, ktorý fotografiám dodá svetlejšie a živšie farby, no zbytočne neprepaľuje. Le Pro 3 si výborne vedie aj v zhotovovaní makro fotografií.

Originál vs HDR

[twenty20 img1=“60167″ img2=“60168″ offset=“0.5″]

Makro fotky

Nočné fotky

Viac fotografií v plnej kvalite nájdeš tu.

Dobrý dojem z fotoaparátu kazia len nočné fotografie, ktoré sú, pravdupovediac, otrasné. V prípade LeEco Le Pro 3 sa až veľmi prejavuje absencia optickej stabilizácie fotoaparátu, keďže fotoaparát nevie za zníženej viditeľnosti poriadne zaostriť. Výsledné nočné fotografie sú tak viditeľne rozmazané a čo viac, prevláda na nich šum.

4K video:

Slowmotion video:

Fotoaparát v LeEco Le Pro 3 dokáže nahrávať video v maximálnom 4K rozlíšení pri 30 fps. Čo ma veľmi zarazilo, bolo nefungujúce automatické zaostrovanie pri natáčaní videí. Celkovo sú videá vytvorené Le Pro 3 priemernej kvality a na príležitostné zachytenie napríklad rodinných udalostí postačia. LeEco nezabudlo ani na spomalené video, ktoré Le Pro 3 produkuje v klasickom 720p rozlíšení pri 120 fps.

Aplikácia fotoaparátu je v prípade nadstavby eUI takmer dokonalá. Disponuje výborným rozložením jednotlivých tlačidiel, až na jednu maličkosť, ktorou je chýbajúci prepínač zapnutia/vypnutia HDR režimu na hlavnej obrazovke. Náruživejší fotografovia ocenia manuálne nastavenia expozície, hodnoty ISO alebo vyváženia bielej. Jednoduchým posúvaním do strán je možné meniť režimy, pričom úplne na konci je dostupný režim slow-motion videa.

Konektivita

Slovenské LTE poteší

LeEco Le Pro 3 je po stránke konektivity nadpriemerne vybavený smartfón. Okrem dual-band WiFi typu 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 či NFC je hlavným ťahákom smartfónu široká podpora LTE sietí, vrátane tých slovenských. Vďaka prítomnosti 800 MHz LTE pásma si tak na území Slovenska užiješ rýchly internet takmer kdekoľvek. DualSIM funkcionalita funguje špičkovo a pri testovaní som nenarazil na žiadny problém. Slot je vyhotovený pre dvojicu NanoSIM kariet, ktorých úlohy následne zvolíš v nastaveniach.

Pri telefonovaní som sa taktiež nestretol so žiadnymi problémami a zvuk z reproduktora je dostatočne hlasný a čistý. Na žiadne problémy sa mi nesťažovala ani druhá strana, keďže mikrofóny Le Pro 3 sú naozaj kvalitné. Problém som nemal ani s príjmom signálu. Smartfón som testoval s kartami od O2 a Tesco Mobile, ktoré bez problémov prijal.

Súčasťou každej poriadnej vlajkovej lode musí byť aj kvalitné GPS, ktoré Le Pro 3 rozhodne ponúka. Kompletný fix polohy prebehol do piatich sekúnd a perfektné výsledky vykazuje aj test presnosti GPS, počas ktorého smartfón nehybne ležal viac ako 35 minút na jednom mieste. GPS v LeEco Le Pro 3 sa radí medzi špičku, keďže počas testu smartfón „neprešiel“ ani meter.

V ďalšej výbave LeEco Le Pro 3 nájdeme aj Wi-Fi Display, Wi-Fi direct, gyroskop, kompas, akcelerometer a ďalšie. Samozrejmosťou je aj podpora dobre známej funkcie OTG, ktorá s príslušnou redukciou dovoľuje k smartfónu pripojiť perifériá ako myš, klávesnicu či externý HDD.

Multimédiá

Dokonca aj stereo reproduktory

Po multimediálnej stránke je LeEco Le Pro 3 dokonalým zariadením. Asi najviac ma zaskočili stereo reproduktory, ktorých zvukový výkon je fantastický. LeEco umiestnilo výškový reproduktor do rovnakej mriežky s primárnym reproduktorom pre telefonovanie, pričom na spodnej hrane kovového rámu je umiestnený basový reproduktor. Ich kombináciou vzniká veľmi kvalitný a hlasný zvuk, ktorému nechýba ani slušná basová vložka. Toto všetko je však len začiatok. Akonáhle som v nastaveniach aktivoval vylepšenie zvuku Dolby Atmos, reproduktory poriadne nabrali na hlasitosti a výškach, pričom celkový zvuk znie oveľa čistejšie.

Ak sa bavíme o multimediálnej výbave, už určite vieš, že najnovšie smartfóny od LeEco neobsahujú 3,5 mm audio jack. Nový trend odstraňovania tohto populárneho konektora zasiahol aj Le Pro 3, ktorý pre zvukový výstup využíva USB Type-C konektor. Vďaka pribalenej redukcii z Type-C na 3,5 mm jack si môžeš k telefónu pripojiť svoje obľúbené slúchadlá, no strácaš tým možnosť bezstratového prenosu zvuku – CDLA. Táto technológia z vlastnej dielne výrobca sa aktivuje po pripojení slúchadiel podporujúcich CDLA. Beztak je však zvukový výstup do slúchadiel perfektný.

Vstavaný prehrávač hudby je naozaj intuitívny, ponúka príjemný dizajn ako aj rozdelenie skladieb podľa albumov, umelcov a žánrov. Samozrejmosťou je možnosť vytvárania vlastných playlistov. Rozšírený ekvalizér k dispozícii nie je.

Veľmi ma potešila aplikácia Galérie, ktorá je rozložená takmer dokonale. Po otvorení si môže používateľ zvoliť, aké zobrazenie fotografií a videí mu najviac vyhovuje. Samozrejmosťou je aj šikovný editor fotografií, ktorý disponuje slušným množstvom funkcií ako zmena efektov, orezávanie alebo pridávanie vtipných emotikonov.

Záver

LeEco Le Pro: Najlepší smartfón do 300 €?

LeEco Le Pro 3

Elegantný, poriadne výkonný a so špičkovým audiom. Toto je presná charakteristika smartfónu LeEco Le Pro 3. Za aktuálnu cenu 273 € by som Le Pro 3 označil za najlepší smartfón v cenovej kategórii do 300 €. Smartfón by som odporučil náročnejším užívateľom, ktorí si potrpia na perfektne rýchlom systéme, no fotoaparát využívajú len príležitostne. Čerešničkou na torte je kompletná podpora slovenských LTE sietí a možnosť objednania bez akýchkoľvek poplatkov navyše.

Kúpiť LeEco Le Pro 3 za perfektných 273 €
Doručenie cez SF Express bez ďalších poplatkov

LeEco Le Pro 3

Pošli nám TIP na článok



Teraz čítajú