Teraz čítate
Predný fotoaparát Samsungu Galaxy S8 prinesie aj automatické zaostrovanie

banner-mi-note-2Do predstavenia novinky od Samsungu, modelu Galaxy S8, ešte ostáva veľa času, no postupne sa dostávajú na povrch informácie a špecifikácie, ktoré by mala novinka obsahovať. Tentokrát hovoria najnovšie správy o použití automatického zaostrovania v snímači predného fotoaparátu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Samsung patrí medzi výrobcov, ktorí svoje vlajkové lode vybavujú jednými z najlepších fotoaparátov. Teraz by mal výrobca do svojho nadchádzajúceho modelu vložiť aj snímač predného fotoaparátu, ktorý bude obsahovať automatické zaostrovanie. To poskytne ešte kvalitnejšie selfie fotografie a videá. Funkcia automatického zaostrovania sa najčastejšie využíva v zadných fotoaparátoch, ktoré majú za úlohu zachytiť širokouhlé fotografie, na ktorých sa objekty väčšinou nachádzajú ďalej, preto by ich použitie v prednej kamere bolo nákladnejšie.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung-galaxy-s8-concept-3

Výrobcovia doteraz tomuto zaostrovaniu v predných fotoaparátoch nevenovali veľa pozornosti, no Samsung sa to chystá zmeniť. Okrem toho bude nový snímač oveľa tenší, aby nevytŕčal z konštrukcie. K ďalším skvelým funkciám, ktoré kórejský high-end prinesie, patrí aj inteligentný asistent podobný Siri. Taktiež bude novinka vybavená procesorom Snapdragon 835, s ktorým bude spolupracovať až 6 GB operačnej pamäte RAM. Všetko nasvedčuje tomu, že na trh príde smartfón s poriadnou porciou výkonu a lákavých funkcií.

TIP: Samsung Galaxy S8 dostane 6 GB RAM a väčšie interné úložisko

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
17%
O autorovi
Matúš Mitro
Študujem na vysokej škole a zaujímam sa o novinky vo svete technológií, ktoré ma neustále neprestávajú prekvapovať. Môj záujem ma doviedol až k portálu FonTech.sk, kde pracujem ako redaktor. Kontakt: matus@fontech.sk