Vývoj elektromobilov napreduje neskutočným tempom a tie sa tak začínajú šíriť do celého sveta. Elektromobily Tesly môžeme stretávať aj na našich cestách či už v susedných Čechách, kde reťazec Alza rozbehol ich predaj.

Ver či nie, nejde o žiaden oneskorený 1. apríl, pretože v ponuke e-shopu Alza.cz teraz nájdeš aj elektromobily Tesla. Kúpiť si vozidlo cez internet je predsa len omnoho jednoduchšie ako strácať čas cestovaním do showroomu a na svoje auto čakať niekoľko ďalších týždňov či mesiacov. Všetky tieto problém vyriešila Alza vďaka rýchlemu predaju. V ponuke e-shopu sú zatiaľ iba modely Tesla S 75D a Tesla X 100D za cenu 2 999 999 Kč, respektíve 3 499 999 Kč. Obchod k objednávkam na tieto jedinečné elektromobily ponúka aj mnoho služieb.

zdroj fotografie: Alza

Po kúpe niektorého z ponúkaných áut si môžeš vybrať aj doručenie „na značkách“, kedy sa nebudeš musieť trápiť prihlasovaním vozidla. Pozitívnou správou je tiež možnosť zaplatiť za svoju novú Teslu kryptomenou BitCoin. Cieľom predaja týchto elektromobilov v Čechách nemá byť zisk samotnej Alzy, ale rozšírenie a spopularizovanie ekologických áut.

Nenechaj si ujsť
Alza sprístupňuje nový spôsob platby. Na jej pobočkách môžeš platiť bitcoinom s niekoľkými výhodami

Aby bolo čakanie na nové auto čo najkratšie, tak e-shop doručí nové Tesly už na druhý deň od odoslania objednávky. Možnosť kúpiť tieto elektromobily v internetovom obchode Alza je zatiaľ dostupná len v Českej republike a nie je jasné, či bude podobná služba uvedená aj u nás na Slovensku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP