banner-note-7
Určite vám v posledných dňoch neunikli početné správy o problémoch pri nabíjaní, kedy došlo k výbuchu nových Samsung Galaxy Note 7. To malo za následok prerušenie spustenia predaja vo svete a mierne zníženie morálky fanúšikov.

Až po niekoľkých výbuchoch najnovšieho Galaxy Note 7 v dôsledku nekvalitných batérií, spoločnosť ponúka odkúpenie alebo výmenu až 2,5 miliónov zariadení. Trhu v Číne sa stiahnutie z predaja netýka. Tam prebehlo spustenie predaja zariadení bez problémov. Niektorí ľudia ostávajú stále ostražití, či nespozorujú nezvyčajné správanie. Smartfóny prichádzajúce v súčasnosti na čínsky trh týmto problémom podľa vyjadrení spoločnosti netrpia:

„Verzia z 1. septembra, ktorá je oficiálne v predaji na čínskom trhu, používa iného dodávateľa batérií, ktorý nespadá do kategórie zariadení na nahradenie. Čínski zákazníci si môžu byť svojimi objednávkami istí.“

Samsung Galaxy Note 7 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Samsung si uvedomuje, že ďalšie správy o vybuchujúcich zariadeniach si nemôže dovoliť. Z toho dôvodu si môžeme byť istí, že Samsung si dá dôkladne záležať na náprave. Už teraz ho môže vyjsť táto chyba poriadne draho. Výmena všetkých zariadení môže trvať týždne či mesiace a netrpezliví vystrašení zákazníci tak môžu prejsť ku konkurencii a ešte aj ušetriť. Ako sa  celý tento incident podpíše na predajoch nového Samsung Galaxy Note 7, ukáže len čas.

note-7-s-pen-funkcie

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom