„Ružový“ operátor má pre mladých ľudí novú ponuku. Za vyše 20 € môžu dostať neobmedzené volania vo vlastnej sieti, 100 minút do ostatných sietí a 5 GB dát.

Paušál sa volá Happy XL pre mladých a zobrať si ho môžu zákazníci od 15 do 26 rokov. Výhodou je, že nie je potrebné žiadne dokazovanie ISIC kartou a paušál sa tak dá zobrať aj na občiansky preukaz. Čo sa týka volaní, tak program obsahuje neobmedzené volania v sieti Telekomu a 100 minút do ostatných sietí v rámci EÚ. Každá SMS a MMS správa potom stojí 0.10 €. Najzaujímavejšie však vyzerá ponuka dát.

zdroj fotografie: Telekom

Telekom totiž rozdelil dáta podobne ako Orange pri nedávno predstavených paušáloch Go, ale ponúka ich oveľa viac. Základný balík obsahuje 3 GB dát, ktoré je možné využívať na Slovensku aj v EÚ. K týmto dátam sú ešte dostupné bonusové 2 GB pre SK, takže ak by sa používateľ pohyboval iba na Slovensku, využívať môže rovných 5 GB dát. Pokiaľ by niekomu nestačila ani takáto veľkosť, môže si aktivovať denný balíček za 1 € s 1 GB dát. Ďalšou možnosťou je neobmedzený prístup za 4.99 €. Pre záujemcov vo veku od 15 do 18 rokov bude dostupná iba verzia bez telefónu a záujemcovia vo veku od 18 do 26 si môžu zobrať aj akciový telefón.

Oba paušály budú ponúkané s 24-mesačnou viazanosťou, pričom ten bez telefónu prináša výhodu v podobe nulovej zmluvnej pokuty. Paušál je predsa len určený najmä pre študentov, ktorí môžu napríklad v prípade odchodu na štúdium do zahraničia prestať paušál používať. Na záver už len spomenieme, že aj pri tomto paušále je možný vstup do skupiny Magenta 1. Oslovila ťa táto ponuka?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom