Šikovný a kvalitný gadget ti môže neraz uľahčiť alebo spríjemniť deň. Práve vďaka tomu sa všakovaké technologické hračky tešia stále väčšej a väčšej obľube a dnes azda neexistuje človek, ktorý by sa o tieto užitočné pomôcky nezaujímal. Ak aj náhodou existuje, nasledujúca pätica produktov ho zaručene presvedčí o tom, že by sa o ne zaujímať mal.

Wi-Fi Extender AC750M

Cena: 22 €

zdroj fotografie: GadgetExplained

Kúpiť Wi-Fi Extender AC750M za 22 €

Ak nebývaš v jedno alebo dvojizbovom byte, tak si už určite zažil situáciu, kedy si sa ocitol v takzvanom mŕtvom bode, kde sa ti mohlo o stabilnom a silnom Wi-Fi signále len a len snívať. O to horšie je, ak je takýmto mŕtvym bodom miestnosť, v ktorej tráviš najviac času. Iste, router sa dá premiestniť, no jeho premiestnenie tento problém nevyrieši vždy. Vtedy však prichádzajú na radu šikovné Wi-Fi extendery, ktoré dokážu jednoducho rozšíriť pokrytie tvojej Wi-Fi siete. Po pripojení tohto výrobku do zásuvky si tak môžeš užívať internet do maximálnej rýchlosti 750 MB/s aj na miestach, kde to donedávna nebolo možné. Cena tohto zariadenia činí 22 €.

Slúchadlá Bluedio N2

Cena: 8 €

zdroj fotografie: Vitinhvuanh

Kúpiť slúchadlá Bluedio N2 za 8 €

Nasledujúci výrobok je prevažne určený pre tých, ktorí naskočili na nový bezdrôtový trend a zakúpili si jeden zo smartfónov bez klasického 3,5 mm audio jacku. Keď ťa teda nebavia otravné redukcie a omnoho radšej by si počúval hudbu bez zbytočne dlhých káblov, slúchadlá Bluedio N2 sú pre teba priam stvorené. K zariadeniam ich možno pripojiť vďaka technológii Bluetooth vo verzii 4.1, pričom vydržia nepretržite prehrávať hudbu až po dobu 5 hodín. Tieto slúchadlá s cenovkou 8 € ponúkajú tiež mikrofón a ovládacie tlačidlá na prepnutie hudby či prijatie, respektíve odmietnutie hovoru. Čerešničkou na torte je potom odolnosť voči potu, ako aj redukcia hluku z okolitého prostredia.

Slúchadlá Xiaomi Piston Fresh

Cena: 6 €

xiaomi-piston-fresh

Kúpiť slúchadlá Xiaomi Piston Fresh za 6 €

Čo by to bol za výber gadgetov, keby sa v ňom nenachádza jeden z produktov od spoločnosti Xiaomi. Tá je doma aj vo výrobe slúchadiel, pričom má vo svojom portfóliu hneď niekoľko rôznych modelov. Keďže sme však vyššie popísali výhodné Bluetooth slúchadlá, tentoraz sa budeme baviť o tých klasických, ktoré ponúkajú tradičný kábel. Ten je zakončený 3,5 mm audio jackom a nachádza sa na ňom tiež ovládacie tlačidlo, ktoré susedí s mikrofónom. Kvalitný zvuk je samozrejmosťou a to isté platí aj pre pohodlné nosenie. Najväčšou výhodou Xiaomi Piston Fresh je nepochybne to, že neobsahujú žiadnu batériu, čo znamená, že sa nemusíš o nič starať. Jednoducho kúpiš za 6 €, rozbalíš, pripojíš a počúvaš.

Dron JXD 523W

Cena: 28 €

jxd 523wzdroj fotografie: Zapals

Kúpiť dron JXD 523W za 28 €

Kompaktný, výkonný, inteligentný a podarený. Presne tieto slová vystihujú dron JXD 523W, ktorý si bez väčších problémov strčíš do vrecka od nohavíc. Obsahuje totižto 4 sklopné ramená, pričom každé z nich nesie po jednom rotore. Kvalitná plastová konštrukcia v sebe stráži 6-osí gyroskop, vyberateľnú 550 mAh batériu, HD kameru, ale aj navigačné svetlá. Tie slúžia na ľahšiu identifikáciu drona v prípade, že si s ním zalietaš na dlhšiu vzdialenosť. Po stiahnutí aplikácie ho možno spárovať so smartfónom, ktorý následne poslúži ako ovládač. JXD 523W dokáže robiť rôzne otočky, ako aj sledovať tvoj pohyb. Jeho cena činí 28 €, no pre istotu si priprav ďalších 6 € na platbu DPH.

USB Type-C kábel Orico

Cena: 3 €

zdroj fotografie: Orico

Kúpiť USB Type-C kábel Orico za 3 €

Nasledujúci výrobok je nielen úplne posledný z tohto zoznamu, ale aj úplne najlacnejší. To však neznamená, že nie je kvalitný. Práve naopak. USB Type-C kábel Orico je ideálny na prenášanie súborov do tvojho smartfónu a rovnako aj na jeho nabíjanie. Ak vlastníš zariadenie s týmto konektorom, tak sám dobre vieš, že si ho len tak hocikde na cestách nedobiješ. Hoci je celkom isté, že sa z tohto konektora časom stane štandard, zatiaľ veľmi rozšírený nie je. Preto je vždy dobré mať v zálohe nejaký kvalitný USB Type-C kábel. Tento konkrétny ťa vyjde na 3 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom