Oukitel pripravuje smartfón s bezdrôtovým nabíjaním

banner-mi-pad-2Čínsky výrobca smartfónov Oukitel je známy hlavne tým, že sa intenzívne venuje smartfónom s dobrou výdržou a nebojí sa ich osadiť batériou s kapacitou kľudne aj 10 000 mAh. Najnovšie informácie dokazujú, že Oukitel sa bude tejto problematike smartfónov venovať aj naďalej.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Výrobca sa u smartfónov doteraz sústredil hlavne na batérie, no teraz začína obracať pozornosť aj na kvalitné materiály, bezpečnosť a bezdrôtové nabíjanie. Na obrázkoch nižšie sa nám naskytá pohľad na záhadný Oukitel smartfón, ktorý mimochodom vôbec nevyzerá zle. Smartfón bude mať pravdepodobne celokovovú konštrukciu, snímač odtlačkov prstov na zadnej strane pod fotoaparátom a funkcia bezdrôtového nabíjania bude podporovaná len so špeciálnym krytom.

Špecifikácie, ktoré zatiaľ poznáme sú bohužiaľ veľmi strohé. Oukitel sľubuje prvotriedny procesor, fotoaparát od Sony a NFC. Na ďalšie informácie si budeme musieť ešte nejaký čas počkať.

oukitel2

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.