Za 3 roky existencie spoločnosti OnePlus na jej konto pribudli štyri špičkové modely, prezývané tiež ako „zabijaci vlajkových lodí“. Pri predstavení minuloročného modelu však spoločnosť zrušila dovtedy zaužívaný systém pozvánok. Toto rozhodnutie potešilo mnohých fanúšikov, no zdá sa, že staré praktiky sa vrátia znova späť. 

OnePlus si muselo vo svojich začiatkoch strážiť každý minutý dolár, aby sa nedostalo do finančných problémov. Z toho dôvodu bol pri predstavení modelu OnePlus One zavedený systém pozvánok. Vďaka nim tak mal výrobca prehľad o tom, koľko kusov má vyrobiť. Nadšených zákazníkov však pozvánky príliš netešili. OnePlus sa tým ale jednoducho vysporiadalo v prvých dvoch rokoch od svojho vzniku. Táto malá prekážka, ktorá stála fanúšikom pri kúpe v ceste, bola odstránená v minulom roku pri predstavení OnePlus 3.

zdroj fotografie: OnePlus

Nenechaj si ujsť
Amazon prezradil o OnePlus 5 viac ako chcel. Potvrdená je dychberúca kapacita RAM, no aj vysoká cena

Posledné informácie však naznačujú, že sa spoločnosť k pozvánkam plánuje znova vrátiť. Zdrojom týchto správ je najnovšia fotografia z oficiálnej stránky v Indii, kde si môže zákazník kúpiť tzv. „OnePlus 5 Invite Box“ ešte pred oficiálnym odhalením. Súčasťou tohto balíčka je pozvánka na predstavenie, tričko a uvítacia sada spolu s nákupným poukazom v hodnote 13,88 €. Najdôležitejším obsahom je však samotný kód, ktorý má slúžiť ako „kľúč“ pre kúpu. Predstavenia ďalšieho špičkového smartfónu OnePlus v Mumbaji sa môže zúčastniť každý, kto si tento balíček za 13,87 € kúpi.

zdroj fotografie: OnePlus

Zatiaľ nie je jasné, či bude pozvánka potrebná na kúpu OnePlus 5 iba v Indii, alebo pôjde o rozhodnutie, ktoré sa dotkne zákazníkov na celom svete. Od svojich začiatkov však spoločnosť získala mnoho financií. Nie je preto potrebné znova zaviesť systém pozvánok, no ak by sa výrobca predsa len rozhodol pre toto riešenie, iste by tým sklamal mnohých fanúšikov. Všetky oficiálne informácie sa ale dozvieme až pri predstavení. To sa bude konať už 20. júna.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom