V ponuke jedného z najväčších čínskych výrobcov, Xiaomi, nenájdeme len skvelé telefóny, ale aj mnoho zariadení do domácností, rôzne gadgety a do ponuky pribudli aj okuliare Xiaomi Roidmi B1. Tie boli predstavené iba nedávno, no už o pár dní sa dostanú na sklad e-shopu Geekbuying, kde si ich môžeš objednať.

Pracuješ dlhé hodiny za počítačom a tvoje oči sú vystavené modrému svetlu či UV žiareniu? Ak áno, tak sú okuliare Xiaomi Roidmi B1 pre teba ako stvorené. Pri ich návrhu myslel výrobca na zrak používateľa, a preto dokážu odfiltrovať až 99,99 % škodlivého UV žiarenia a 35 % modrého svetla vyžarovaného z obrazoviek zariadení. Celá konštrukcia je rozložená do niekoľkých častí, ktoré si svoje miesto nášli v jednoduchej krabičke. Aby okuliare sadli všetkým, výrobca k nim dodáva dva kusy sediel na nos v dvoch veľkostiach, z ktorých si môže používateľ vybrať to najpohodlnejšie.

zdroj fotografie: Weibo

Kúpiť okuliare Xiaomi Roidmi B1 za 34 €
Zľavový kupón EROIDMI

Celý rám je vyrobený z materiálu s vysokou húževnatosťou a je odolný voči opotrebeniu. V balení zákazník nájde aj dva páry náhradných rúčok. Jeden z nich je v elegantnom prevedení s klasickou patinou a rámom, zatiaľ čo druhý pár je vhodnejší na nosenie pri rôznych aktivitách, nakoľko je vyrobený z protišmykového materiálu. Budúci majiteľ sa nemusí obávať ani toho, že mu budú okuliare na nose po dlhom čase vadiť.

Xiaomi Roidmi B1 okuliarezdroj fotografie: Weibo/Zaeke

S hmotnosťou len 21 gramov sú teda vhodné na nepretržité nosenie. Aj keď ide o skvelú pomôcku pri práci s počítačom, ich nevýhodou je absencia šošoviek, kvôli čomu nie sú tieto okuliare príliš vhodné pre tých, ktorí sú odkázaní na silné dioptrické sklá. Ak sa ti ale tento elegantný doplnok aj tak zapáčil, už onedlho si ho budeš môcť objednať za exkluzívnu cenu 34 €, ktorú dosiahneš aplikovaním nášho nášho zľavového kupónu EROIDMI do objednávky. 

Xiaomi Roidmi B1 okuliarezdroj fotografie: Weibo/Zaeke

Xiaomi Roidmi B1 okuliarezdroj fotografie: Weibo/Zaeke

Xiaomi Roidmi B1 okuliarezdroj fotografie: Weibo

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom