Ak aspoň trochu sleduješ technologický svet, určite vieš, že tieto dni sú priamo späté s obrovským veľtrhom MWC v Barcelone, ktorý aj tento rok prilákal celú novinársku obec. Väčšinou sa počas veľtrhu dočkáme veľkého množstva nových smartfónov a iných gadgetov. 

Ani tento rok, samozrejme, nie je výnimkou, a tak môžeš očakávať, že v najbližších týždňoch budú praskať e-shopy vo švíkoch práve vďaka týmto novinkám z Barcelony. Predstavovanie nových zariadení však priamo úmerne znamená následné zlacnenie ich predchodcov. S naozaj obrovskou akciou prišiel e-shop GearBest, v ktorom si svoje miesto na listine zľavnených produktov našlo hneď niekoľko skvelých kúskov.

LeEco Le 2

Cena: 119 €

zdroj fotografie: Zaeke

Kúpiť LeEco Le 2 za 119 €

Prvým smartfónom je veľmi dobre známe LeEco Le 2. Najslabší model z rodiny sa ale vyznačuje prémiovou konštrukciou, 5,5-palcovým FullHD displejom, procesorom Helio X20, 3 GB RAM pamäťou, 16 GB úložiskom či 16 MPx hlavným fotoaparátom. Skvelé parametre ďalej pokračujú pri DualSIM funkcionalite, žiaľ, bež podpory 800 MHz frekvencie, no za aktuálnu cenu je tento neduh veľmi ľahko ospravedlniteľný.

zdroj fotografie: Zaeke

LeEco Le 2 totiž stojí len 119 €! Akcia končí už o 3 dni a dostupných zostáva ešte presne 100 kusov. Pred objednávaním ťa však chceme upozorniť, že otáznik stále visí nad zastavením zásielky colnicou, ktorá môže navýšiť základnú cenu o 22,38 €.
Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Slovenské LTE)

Cena: 165 €

zdroj fotografie: Techmiao

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 3 Pro za 165 €
3 GB RAM / 32 GB ROM

Azda najpopulárnejší smartfón z dielne Xiaomi je predajným ťahákom aj rok po oficiálnom predstavení. Dokonalá kombinácia ceny a výkonu plne postačuje pre rok 2017, ba čo viac, mnohí si myslia, že tento model je dokonca lepší ako súčasná Redmi Note 4-ka. V každom prípade, vlastnosti, ako Snapdragon 650, hliníková konštrukcia, 3 GB RAM pamäť, 32 GB rozšíriteľné interné úložisko či nadstavba MIUI 8 s Androidom 6.0 je naozaj silná zbraň.

zdroj fotografie: Techmiao

V prípade tejto verzie je navyše čerešničkou na torte kompletná nádielka všetkých LTE frekvencií slovenských operátorov. Za súčasných 165 € v akcii sa ťažko hľadá výhodnejšie ponuka, čo povieš? Opäť však rátaj s možným zastavením na colnici, ktoré prípadne navýši cenu o 33 €. Prečítaj si ale predtým ešte aj náš TIP, ako objednávať z e-shopu GearBest.

Vernee Apollo Lite

Cena: 147 €

zdroj fotografie: 01net

Kúpiť Vernee Apollo Lite za 147 €

Blesková adaptácia Vernee na smartfónový trh priniesla svoje ovocie a bol to práve model Apollo Lite, ktorý zožal masívny úspech na mnohých frontoch. Či už krásne spracovaný dizajn v prémiovej konštrukcii, alebo kombinácia vysokého výkonu vďaka MediaTeku Helio X20, 4 GB RAM pamäti a 32 GB úložiska. Všetko toto prispieva k zvýšenému zájmu zo strany používateľov.

zdroj fotografie: 01net

Zahanbiť sa však nenechá ani takmer čistý Android 6.0 Marshmallow, ktorý podporuje 16 MPx fotoaparát a rovnako aj plná podpora LTE frekvencií. Toto všetko ťa pritom vyjde len na ohromných 147 € v najnovšej akcii, ktorá ponúka ešte 62 kusov a končí o 6 dní. Poplatky spojené zo zastavením na colnici by navýšili cenu o 29 €.

 

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Novinky