Spoločnosť HMD Global, ktorá sa postarala o znovuzrodenie Nokie, chystá 16. augusta akciu, počas ktorej sa očakáva príchod novej Nokie 8. Na verejnosť však už pred predstavením unikli reálne fotografie tohto high-endu.

Počas uplynulých týždňov sme mali možnosť vidieť množstvo renderov a únikov súvisiacich z novým top modelom Nokia 8. Očakáva sa, že do sveta príde 16. augusta, kedy spoločnosť HMD ohlásila oficiálnu akciu, ktorá sa bude konať v Londýne. Avšak verejnosťou už teraz koľujú zaujímavé reálne fotografie. K dispozícii tak máme fotografie prednej strany smartfónu, ktoré  naznačujú, že Nokia 8 bude obsahovať fyzické domovské tlačidlo s obsiahnutým skenerom otdlačkov prstov.

Podľa očakávaní sa zas na zadnej strane nachádza duálny fotoaparát so špičkovou optikou Zeiss. Na ďalších fotografiách môžeme vidieť, že nová Nokia 8 bude obsahovať hybridný duálny slot na dve SIM karty alebo jednu SIM a jednu microSD kartu. Ďalšou viditeľnou vecou je zlato-medené vyhotovenie zadnej strany, ktoré vyzerá vskutku originálne.

Taktiež nebude chýbať ani mnohými obľúbený 3,5 mm audio jack, čiže Nokia sa ešte rozhodla ponechať túto tradičnú vlastnosť. Podľa všetkého však ide o prototyp Nokie 8, čomu nasvedčuje aj neprítomnosť Zeiss loga na zadnej strane. Reálna vlajková loď fínskeho výrobcu sa teda môže od uniknutých fotografií líšiť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom