Určite vieš, že FonTech nie je len o smartfónoch, ale aj o rôznych iných technologických vychytávkach. Presne kvôli tomu sme sa rozhodli naše najnovšie video venovať práve jednej z nich. Pred objektív kamery sme tak postavili produkt, ktorý ti dokáže inteligentným spôsobom navariť chutné jedlo.

Áno, je to tak, aj domáce spotrebiče sa môžu v dnešnej dobe stať inteligentnými. Azda najčastejšie a tiež najlepšie nám to dokazuje spoločnosť Xiaomi, ktorá stojí za veľkým počtom nevšedných smart zariadení. V portfóliu tohto populárneho čínskeho výrobcu tak nechýbajú múdre vysávače, varné kanvice, zubné kefky, či dokonca variče ryže. Posledný z menovaných výrobkov sme sa rozhodli vyskúšať na vlastnej koži. Taktiež sme spojili príjemné s užitočným a naše dojmy z testovania tohto zaujímavého spotrebiča sme zachytili na videu, ktoré nájdeš nižšie. Tak ako vždy, aj teraz nás určite poteší každý jeden názor, ale aj konštruktívna kritika.

Odoberaj FonTech videá

Najväčšiu radosť nám ale jednoznačne urobíš, ak hodíš odber na náš neustále napredujúci YouTube kanál. Na druhú stranu, dnes by si nemal urobiť radosť len nám, ale aj osobe, ktorá ti dala to najdôležitejšie – život. Dnešok je totižto oficiálne dňom všetkých matiek a ak si tej svojej zabudol povedať svoje ďakujem, rýchlo to naprav. Ak je však tvoja mamina pravá gazdiná, ktorá sa nebojí skúšať nové a nevšedné veci, môžeš jej dať najavo svoju lásku aj darom, ktorý by od teba rozhodne nečakala. Pri najbližšej návšteve by ti tak pokojne mohla uvariť tvoje obľúbené jedlo len za pomoci tohto zariadenia.

Kúpiť Xiaomi IH 3L Smart elektrický varič ryže
Bezpečný nákup cez Fontech Shop

zdroj fotografie: Patrik Tarics / FonTech

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom